Telewizor topowy Ultra HD firmy Sony ZD9 w wielkościach 65",75" i 100".

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem czy zostawią ten model czy zrobią coś na jego miejsce..W sumie dużo lepszego tv nie zrobią w tej technologii, więc nie wiem czy nie lepiej dla nich jest zostawić ten model w dalszej produkcji..A zawsze by mieli jeden model z 3d.. i generalnie świetny tv..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na wysokie modele Sony długo trzyma vceny bo one są przeważnie w centrach Sony. Obniżka o 2 tyś nie spowoduje boomu na zakup.
Ci co maja kasę kupują, a reszta - i tak nie dla nich przedział cenowy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie 2 tys jak tv kosztuje powiedzmy 32 tys to ja mam ich w głębokim poważaniu.. ewentualnie niech do takich ludzi zmienia swoje postępowanie jak tego typu model się rozleci.. a ie to co jest w chwili obecnej.. czyli taki Gosć jest tak samo traktowany przez nich jak ktoś kto kupuje tv za 6 tys zl.. więc niech Pan Prezes od Sony w RP sobie taki tv kupuje,,
 

accu

New member
Bez reklam
Dokładnie 2 tys jak tv kosztuje powiedzmy 32 tys to ja mam ich w głębokim poważaniu.. ewentualnie niech do takich ludzi zmienia swoje postępowanie jak tego typu model się rozleci.. a ie to co jest w chwili obecnej.. czyli taki Gosć jest tak samo traktowany przez nich jak ktoś kto kupuje tv za 6 tys zl.. więc niech Pan Prezes od Sony w RP sobie taki tv kupuje,,

Witam uprzejmie,

Mam odmienne zdanie w tej materii . :|
Obojętnie czy kupuje się drogi telewizor , czy tańszy telewizor za 6 tys zł . to podejście serwisu
powinno być podobne , czyli odpowiednia dbałość o klienta , który zgłasza problem , gdy telewizor ulegnie
uszkodzeniu . :-|
Występuje niestety sprawa stosunkowo niskich zarobków pracowników serwisu , ale to inne
zagadnienie i klienta raczej to nie obchodzi .

BTW , niektóre zapisy w zapisach gwarancyjnych poszczególnych firm produkujących telewizory , delikatnie mówiąc , budzą wiele wątpliwości .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego takie samo zdanie ale w to że serwis od tv będzie szanował tych co kupują tv za 6 tys złoty to ja w to już przestałem wierzyć... natomiast jeszcze mam nadzieję malutką że coś zmieni się dla tych co kupują drogie tv,,, bo w końcu ludzie przejrzą na oczy i ktoś kto wydaje 30 tysi na tv chce być odpowiednio traktowany.. a nie że ktoś taki ma udowadniać, że tv ma wadę .. żarty sobie robią z ludzi.. ale kiedyś to się skończy.. bo ludzie nie są idioci ... i szanują swoje ciężko zarobione pieniądze.. a żeby było "śmieszniej" to Ci którzy kupują te tv po 6 tys dla nich te pieniądze są często duże wyższe niż dla innych 12 czy 15 tys.. i Producenci w końcu się kiedyś o tym przekonają... a przy okazji sklepy.. które patrzą się na to wszystko ....
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można się spodziewać następcy telewizora Ultra HD LCD firmy Sony KD-65ZD9 . Będzie to 65ZF9 , którego firma Sony prawdopodobnie zaprezentuje na IFA 2018 w Berlinie .(31 sierpień - 05 wrzesień)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też coś o tym słyszałem.. ale nie pisałem , bo to nie jest pewne więc diabli wiedzą. Ale pewnie będzie skoro i Ty o tym słyszałeś.. tylko znowu wyskoczą z 20 tysiącami za 65 cali na wejście i do tego bez 3d.. i pytanie czy będzi elepszy.. bo niekoniecznie musi tak być.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W końcu.. masakra ta poprzednia.. nic nie myślą.. a już jedną nauczkę mieli jeśli chodzi o podstawę w modelu HX 850.. gdzie też była "świetna" podstawa.. choć sam tv bardzo dobry..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale jak masz tv na stoliku i masz poprzedni model oleda z taką, a nie inną podstawą to niestety nie jest to za dobre rozwiązanie.. jeśli wiesz o czym pisze..
 

jaro0508

Member
Uffff nareszcie normalna podstawa! a nie jakas otwarta ksiązka pochylona <ohyda!> Desing Tv Piekny ..ale matryca LG -ciekawe co z trwaloscią matrycy.Fajnie tez zapowiada sie ten najlepszy z ledow XF90 bo z tego co czytam poprawili plynnosc w ruchu <xe93 odrobinke w tym kulał> Ale znow zrobili podstawe jak widły! ciekawe czy ich mozna bedze odwrotnie przykrecic -wowczas wejdzie na kazdy stolik:)No 49 cali tez do wyboru:) Reszta wyjdzie w testach jak Tv sie pojawia na rynku:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie podstawa widły, kto teraz coś takiego robi ?? Mieli fajne podstawy,ale trzeba było coś wymyślić i wymyślili ... :razz:
 
Do góry