Telewizor topowy Ultra HD firmy Sony ZD9 w wielkościach 65",75" i 100".

olakoma

New member
I co ciekawe na tym samym forum, które cytuje Barburian wyżej od Sony Z9D w wielu kategoriach został wypunktowany LG OLED B6 nie mówiąc o tegorocznym LG C7. A pragnę tylko zauważyć że 65" LG B6 kosztuje obecnie prawie 5000 PLN zł taniej niż Sony 65" Z9D, a tegoroczny LG C7 prawie tyle samo. To który wybrać ???
 

jaro0508

Member
Dla mnie ZD9 nie ma w tej chwili konkurencji w ledach ..a z oledami moze tez konkurowac spokojnie ..przede wszystkim trwaloscią <bo to sprawdzona technologia> i spokojnie jakoscia obrazu:):)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na pewno jest to dobry tv i nie co nawet dyskutować.. żeby tak jeszcze tańszy był :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jaro najpierw go zobacz w akcji i poczytaj testy .. za szybko nie rób tego miejsca :) A jak z dalszej odl. oglądasz to wg mnie lepszy 65 cali również na odpowiednim poziomie niż wypasiona 55 tka.. ale to moje zdanie.. Choć niewątpliwie tak jak wcześniej napisałem jest to odpowiedni poziom jeśli chodzi o tę serię..
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizor Ultra HD firmy Sony KD - 65ZD9 otrzymał nagrodę EISA 2017 w kategorii najlepszy telewizor kina domowego . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki zrób żeby cena była też bardzo dobra :- ) a nie wiesz ten model on cały czas ma być robiony jako topowy full led ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
kiki ja wiem że ekstra bo miałem przyjemność oglądać w warunkach domowych 65 cali.. i obraz jest naprawdę świetny.. Gdzieś tam mi się obiło że ta Z-tka tak jakby cały czas będzie robiona w mniejszych ilościach ale będzie jako topowy led 4k..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
... no własnie ta cena albo ewentualnie przy zakupie takich tv żeby była specjalna gwarancja, tak aby klient całkowicie był bezpieczny przy jakiejś awarii, a w razie wymiany tv żeby nie dostał za 2 lata jak się nie daj Bóg rozsypie sprzęt - tej samej klasy odbiornik .. a nie np jakiś edge led i sony będzie twierdziło że przez 2 lata technologia tak poszła do góry że edge led wywala w kosmos tv full led..który ma ponad 600 stref, a takie szopki się zdarzają.. więc kto kupi taki tv .. chyba tylko taka osoba która nie ma co zrobić z kasą.
 
Do góry