Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że się odniosę ale na razie działają prawnicy.
Towar dostarczony przez kuriera na palecie, w pelni zabezpieczony dodatkowo,
bo wysylka do Włoch.

Karton dojechał w całości, klient nie zgłosił żadnych uwag przy dostawie.
Przesłał zdjęcia .telewizor na palecie i karton nie naruszony.
Klient wyjął telewizor i jest uszkodzona matryca w taki sposób w jaki nigdy jeszcze nie widzialem przez 40 lat. Jest brak kawałka matrycy.
Wymyślił sobie , że specjalnie taki mu wysłaliśmy.
To model TCL 85c845 .

Wysyłamy od zawsze nowe i sprawdzone modele, dlatego właśnie aby mieć pewność
że wyjeżdża dobry sprzęt
 

luck76

Well-known member
dlaczego wykasowałeś mój post w którym napisałem ze sam miałem sytuacje z trzaśniętą matrycą która przyjechała prosto z magazynu producenta?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Może nie doczytaleś.
Nie wysylamy właśnie dlatego modeli bez sprawdzenia.Też miałełem takie przypadki i to nie jeden. Dlatego zawsze sprawdzamy modele przed wysyłką.
Nie wyślesz telewizorów nieubezpieczonych, zawsze są ubezpieczone.
Temat uważam za wyczerpany.
 

luck76

Well-known member
Może nie doczytaleś.
Nie wysylamy właśnie dlatego modeli bez sprawdzenia.Też miałełem takie przypadki i to nie jeden. Dlatego zawsze sprawdzamy modele przed wysyłką.
Nie wyślesz telewizorów nieubezpieczonych, zawsze są ubezpieczone.
Temat uważam za wyczerpany.
Szanuję stanowisko, że tak uważasz i liczę, zatem pozwól, że uszanujesz moje pytanie, które zadam, nie dotyczące tego przypadku a problemu szkód transportowych w ogóle. Zatem jeśli możesz opisz proszę czy wystąpiły u Ciebie przypadki takich szkód oraz napisz proszę jak się one skończyly. Czy możesz przesłać informację nt Ogólnych Warunków Ubezpieczenia wysyłki?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Temat dotyczy.TCL 935.
Robi się bałagan.
Załóż oddzielny wątek.
Wszystkie off top będą zgodnie z regulaminem usuwane !
 

soplus

Active member
Bez reklam
Nowa wersja

TCL T615T03 platform Google TV Update available in V587.
TV models ....C745 & C845....C955 (Japan)
(C735 & C835 & C935).......(C728 & C825)
V8-T615T03-LF1V587.000827

LINK V587
 

luck76

Well-known member
A woogoe jest szansa że dostaniemy google tv 12 ?
Potwierdzam wątpliwość Kiki, biorąc pod uwagę, że wszystkie, nawet najnowsze miniLEDy TCL wypadają słabo na tle reszty stawki w kontekście zasobów mocy obliczeniowej, w odróżnieniu od np Philipsa, Sony, Samsunga czy LG obraz przetwarza SOC, który i tak jest najsłabszy w stawce, natomiast pozostałe marki posiadają dodatkowe procesory obrazu. Procesory te nomen omen opierają się o algorytmy rozwijane od dziesięcioleci, kiedy to TCL specjalizował się w telewizorach dostępnych w markecie między świeczkami a firankami. Dlatego odciążanie procesora jeszcze nowym systemem będzie dla odbiornika zabójstwem.
 

stasiof

Member
Nie ma sensu komentować jego postu, bo jeśli będziesz kontynuować, Twój post zostanie usunięty.
Przydarzyło się mnie i innym w zeszłym tygodniu lub dwóch....

Aby odpowiedzieć na post powyżej...
C935X2 ma stary SoC.
 
Do góry