Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

Paulus77

New member
Cześć, mam pytanie dotyczące płynności odtwarzania YouTube na 935. Materiał chodzi płynnie na iPadzie a TV przycina strasznie. przycinanie jest też obecne w aplikacji Canal+ w transmisjach sportowych jest to mega wkurzające. Na starym Samsungu chodzi idealnie.
 

domelli

Member
Kurde, przeczytałem cały wątek i przyznam, że skłaniałem się ku temu modelowi, na nawet pomyslałem że może poczekać na C94x, no ale raczej po pczeczytaniu wszystkiego to nie chcę mieć tylu problemów, tyle pierdole nia się z byle pierdołami, i że taka firma niepoważna w dzisiejszych czasach, niech idzie się je bać. Bo to firma krzak. A jak większość tak twierdzi to chyba tak jest, no chyba że sprzedawca ma w tym interes, to powie co innego. Co nie Kiki ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po to jest up date.
Aż 98% osób jest zadowolona z modelu. Jeśli masz wyższe potrzeby czy inne sięgasz po inny model.
A najlepiej sprawdzić na własne oczy przed zakupem.
 

Mariu

Member
Ja testowałem . Disney działa . Sky działa.
Jak skreślony głos to po kilku seksundach 👍 znika ikona głośności.
Coś tam jest do kalibracji ale nie wiem o chodzi . Widzę że można importować dane kalibracyjne z pendriva.
 
Do góry