Telewizor TCL C845 4K Ultra HD: Mini LED OD10, QLED, 2000 nitów, HDR10+, Dolby Vision/Atmos, 144 Hz i Google TV - wszystko co musisz wiedzieć.

grochu19

New member
witam panowie kupiłem ten model telewizora i przy wolnym ruchu poruszający obiekt klatkuje nie wiem czy coś mam źle ustawione??
Dodam kalibrację zrobiłem tak jak z filmiku na forum ale nic to nie zmieniło.
Źródło sygnału też nie wpływa na klatkowanie.
 
Są modele z X1 i X 2.
Napisz proszę na PW dostaniesz info.
Wysłałem, czekam i nadal nie ma żadnego info.
witam panowie kupiłem ten model telewizora i przy wolnym ruchu poruszający obiekt klatkuje nie wiem czy coś mam źle ustawione??
Dodam kalibrację zrobiłem tak jak z filmiku na forum ale nic to nie zmieniło
Myślę, że kalibracja nie ma tu nic do rzeczy. Teoretycznie obojętnie jak ustawisz, klatkowania nie powinno być.
 

luck76

Well-known member
witam panowie kupiłem ten model telewizora i przy wolnym ruchu poruszający obiekt klatkuje nie wiem czy coś mam źle ustawione??
Kolejna ze znanych bolączek tego tv i jego poprzedników - to tzw judder zwany też stutterem. Wrzuć w Google a zobaczysz.
No ale z drugiej strony za taką kasę nie ma co oczekiwać. Podobne cenowo ale na starszym wariancie podświetlania strefowego telewizory konkurencji radzą sobie o niebo lepiej.
 
morfeusz1805 być może to coś o czym pisałem wcześniej, wrzucając video testowe,,, tyle że ja oglądałem na sklepie i na 100% TV był w trybie sklepowym z oczoebnym obrazem... tyle że widoczne w tej testówce, gdzie bolidy śmigają przy statycznej kamerze... zrobię jeszcze drugie podejście w innym sklepie gdzie goście wejdą mi w tryb domowy bo tutaj koleś nie wiedział jak (sam też nie wiedziałem).
luck76 ja wiem że to "tani chińczyk" ale z tym radzą sobie TV znacznie tańsze i uboższe w bajery.
 

luck76

Well-known member
luck76 ja wiem że to "tani chińczyk" ale z tym radzą sobie TV znacznie tańsze i uboższe w bajery.
Widziałeś gdzieś tańsze miniledy, które radzą sobie lepiej? W tym rzecz, ze na papierze ten tv prosi się o kupowanie a już w realu, kasują go uboższe odbiorniki (np bez miniled). Ma oczywiście kilka zalet - zarabiscie mocno świeci w szczytach, ma małe aureole i iską cenę. No i na tym można opuścić zasłonę milczenia :)
 
Więc są odświeżone tegoroczne modele X2, czy ich nie ma?
Infolinia TCL to jakiś kabaret. Facet powiedział, że on nie wie jakie TV są na rynku. Może mi tylko powiedzieć to, co jest w internecie na ich stronie. Jeżeli powiedziałem mu o C805, C955, X955, to musiał odszukać, bo nie wiedział co do niego mówię, a o procku Pentonic 700 pierwszy raz słyszy.... Oczywiście kontaktu z inną osobą, bardziej kompetentną nie ma, chyba że dowiadywać się w social mediach. "Specjaliści" od TV w ME mówią podobnie.
 

Attachments

  • 2023-11-10_192837.png
    2023-11-10_192837.png
    211,3 KB · Wyś: 15
Ostatnia edycja:
Do góry