Telewizor TCL C845 4K Ultra HD: Mini LED OD10, QLED, 2000 nitów, HDR10+, Dolby Vision/Atmos, 144 Hz i Google TV - wszystko co musisz wiedzieć.

kiki co jak co, ale jeśli ogarnięcie równego wygaszenia pasów, które są w "jednej barwie" (wiadomo czarny to nie kolor a brak koloru) i do tego będących idealnie równym prostokątem jest takim wyzwaniem to może lepiej tłuc lodówki a nie telewizory...
 

luck76

Well-known member
kiki co jak co, ale jeśli ogarnięcie równego wygaszenia pasów, które są w "jednej barwie" (wiadomo czarny to nie kolor a brak koloru) i do tego będących idealnie równym prostokątem jest takim wyzwaniem to może lepiej tłuc lodówki a nie telewizory...
można produkować lodówki, a można też tanio szpiegować kraje rozwinięte - i jeszcze ktoś Ci za to podziękuje, że tyle dobra i tak tanio :)
 

Matt Walzer

New member
jak masz takie umiejętności to super.
Na szczęście nie muszę mieć takich umiejętności bo nie produkuję telewizorów, natomiast na nieszczęście TCL takowe pridukuje i to w nieudolny sposób. Firma która wypuszcza wybrakowane produkty za 5k i nie potrafi tego naprawić a nawet w ogóle nie próbuje jest dla mnie spalona.
 

1971Marek

New member
Witam
TCL 845 mam ok 2 miesięcy
Obraz przy HDR świetny , ale nie o tym ...
Oglądając programy sportowe z satelity ( szczególnie zauważalne podczas meczu piłki nożnej) murawa zmienia natężenie koloru raz jest ostro zielona raz mniej
Czy ktoś kto posiada taki sprzęt zauważył podobne zjawisko ( nasila się chyba w roz. 4K) jak ew. zmienić to zjawisko bo chyba chodzi o podświetlanie
 

Matt Walzer

New member
Witam
TCL 845 mam ok 2 miesięcy
Obraz przy HDR świetny , ale nie o tym ...
Oglądając programy sportowe z satelity ( szczególnie zauważalne podczas meczu piłki nożnej) murawa zmienia natężenie koloru raz jest ostro zielona raz mniej
Czy ktoś kto posiada taki sprzęt zauważył podobne zjawisko ( nasila się chyba w roz. 4K) jak ew. zmienić to zjawisko bo chyba chodzi o podświetlanie
Trzeba wyłączyć automatyczną jasność ekranu bo rzeczywiście wtedy to jest już dyskoteka gwarantowana.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Witam
TCL 845 mam ok 2 miesięcy
Obraz przy HDR świetny , ale nie o tym ...
Oglądając programy sportowe z satelity ( szczególnie zauważalne podczas meczu piłki nożnej) murawa zmienia natężenie koloru raz jest ostro zielona raz mniej
Czy ktoś kto posiada taki sprzęt zauważył podobne zjawisko ( nasila się chyba w roz. 4K) jak ew. zmienić to zjawisko bo chyba chodzi o podświetlanie
Prawdopodobnie problem znany od lat z materiałem DV. Obraz miga.
 

Milith

New member
Miałem na myśli tego pentonica w x2, ale w międzyczasie byłem w sklepie i na pudle przeczytałem że w 75 calach również jest X2.
 
Do góry