Telewizor TCL C845 4K Ultra HD: Mini LED OD10, QLED, 2000 nitów, HDR10+, Dolby Vision/Atmos, 144 Hz i Google TV - wszystko co musisz wiedzieć.

luck76

Well-known member
Nie wiem na jakim playerze oglądasz. U mnie zarówno w VLC jak i Plex z NASa ładnie ciągnie, nic nie rwało ale jakośċ obrazu d nie urywa (nawet jak na 1080)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Która konkretnie minuta, od - do. Cały materiał jest mizernej jakości, trudno coś tu oceniać. Nie zauważyłem u siebie rwania.
 

cola0760

Member
Otwiera wszystko ale nie koniecznie podaje dzwiek jaki ma plik do zewnetrznego ampli/soundbara. Przy dts problemów nie ma włącznie z :X Jesli natomiast odtwarzasz coś z True HD atmos to dostaniesz jedynie Dolby Digital i to bez atmos 😉
Dolby Digital plus atmos działa jak powinien.
kurde załamka
i tak mają wszyscy producenci?
nadal będę musiał podłączać kompa do ampli i z ampli do TV?
liczyłem na to, że po sieci sobie odtworzę wszystko :(
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
kurde załamka
i tak mają wszyscy producenci?
nadal będę musiał podłączać kompa do ampli i z ampli do TV?
liczyłem na to, że po sieci sobie odtworzę wszystko :(
Nie wszyscy. Większość nie obsluguje nic oprócz dd+ i dts core. Nie spotkałem żadnego tv który poradził by sobie z True HD ale to chyba wina google bardziej 😉 jeśli po sieci chcesz żeby chodziło to podłącz jakiś odtwarzacz zewnętrzny do tv i earc do ampli. W ten sposób dostaniesz dźwięk jaki jest w źródle. Polecam coś w stylu vontar x4. Tanio i dobrze. Chyba że chcesz DV to już homatics ale i koszt większy 😉
 

Scunek

New member
Czy ktoś zauważył w 85c845 bo np. u mnie na Amazon Prime w każdym filmie Dolby Vision są co kilkadziesiat sekund jakby zaklucenia, taki mili sekundowy skok(zaklucenie w postaci poprzecznych pasków, raz mniej raz bardziej) obrazu w HDR10+ tego nie ma.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla członków forum ceny jak zawsze specjalne
  • 65c845 za 5299 zł z pakietem
  • 75c845 za 9499 zł z pełnym pakietem i z montażem
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niech wchodzi, tylko skąd cena 75" w cenie 85"?
Zawsze te ceny rosły względem przekątnej.
65" kosztuje te 5.5k, to 75" powinna ok. 7.5k, a nie tyle co 85".
To jaki sens w ogóle brać tego TCL'a 75", pomijając przypadki "gdzie żona nie pozwoli na większy", czy "nie mieści się w komodzie".
 
Do góry