Telewizor TCL C845 4K Ultra HD: Mini LED OD10, QLED, 2000 nitów, HDR10+, Dolby Vision/Atmos, 144 Hz i Google TV - wszystko co musisz wiedzieć.

Majlos

New member
Szukałem informacji o c735 i tak trafiłem na to forum i teraz to już nic nie wiem. Najchętniej wziąłbym 75c735 ale teraz mam potężny dylemat czy nie wybrać jednak 65c745 lub 65c845, masakra 😃
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz miejsce na 75" - top zdecydowanie ten model.
Masz w specjalnej ofercie dla członków forum z pakietem dodatkowym.
 

Majlos

New member
Moim zdaniem jak kupować telewizor powyżej 55” ,to już tylko ze strefowym przyciemnianiem
Wiesz co tyle sie naczytalem o tv, że chyba szukam lepszego niż tak naprawdę potrzebuje. Mam Philipsa 58pus7304 z którego obrazu generalnie jestem zadowolony, ale chce zmienić bo jest juz za mały.
Taki c735 jest wyraźnie lepszy/gorszy od mojego Philipsa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest jednak najważniejsza klasa cenowa.
Wg mnie dobrze wybrałeś modele ale nie potwierdziłeś wielkości .
Czy wejdzie Ci 75" ?

Tak, warto dopłacić do mini leda.
Ale wielkość robi największe wrażenie na lata.
TCL 75C735 masz teraz za 4950 zł z pakietem i warto zdecydowanie w tej promocji - montaż też gratis.
 

Matt Walzer

New member
Witam, jako że nie doczekałem się na testu na tej stronie (ogólnie to jakaś dziecinada, wiarygodność tego pana spadła u mnie do zera i nie dałbym mu sobie doradzać nawet kupując telewizor z kineskopem).

Bazując jednak na forach zagranicznych zdecydowałem się kupić ten TV więc gdybyście mieli jakiekolwiek pytanie to chętnie odpowiem.

Pierwsze wrażenia po trzech dniach są bardzo zadowalające, trochę musiałem się pobawić ustawieniami żeby było dobrze ale wg mnie warto było.
 
Dziś będzie uruchomiony nasz test 85C845

Cytat z dnia 27 września:
"...Baltic Pipe, który dziś będzie uruchomiony (wstępny rozruch), wejdzie do kalendarza już 1 października. Co prawda rura nie będzie całkowicie wypełniona, ale zgodnie z zapewnieniami wicepremiera Sasina gaz popłynie do Polski w stopnie wystarczającym..."

Jak należy rozumieć "Dziś będzie uruchomiony nasz test 85C845 - wypadł świetnie"?
Wypadł świetnie to czas przeszły czyli można by przypuszczać, że został zakończony.
Ale pewnie jak z Baltic Pipe, wejdzie do kalendarza, tylko nie wiadomo kiedy, no i nie będzie od razu pełny. Nie należy się przejmować bo zgodnie z zapewnieniami od @kiki - informacje do użytkowników forum płyną w stopniu wystarczającym.
Jedną z nich jest "Mam 3/4 za sobą i idzie praca...", która to pojawiła się po tym jak zostaliśmy poinformowani, że "dziś będzie uruchomiony" i "wypadł świetnie". Tak więc jeszcze kilka etapów i w dziale "A takie były wyniki testu ubiegłorocznych modeli" być może znajdzie się jego pełna wersja.

Wszystkim wam - na zdrowie.
 
Bazując jednak na forach zagranicznych zdecydowałem się kupić ten TV więc gdybyście mieli jakiekolwiek pytanie to chętnie odpowiem.

To chętnie dowiem się z pierwszej ręki:
Na jaki rozmiar się zdecydowałeś?
Za ile kupowałeś?
Czy problemy ze podświetleniem strefowym występują tylko w trybie Game czy w innych także?
Czy swoje obserwacje opierasz na oglądaniu tv w dzień czy także wieczorem, w nocy bez światła kiedy to problemy z podświetleniem są najłatwiejsze do zauważenia.
Mam na celowniku rozmiar 85 cali i zastawiam się czy kupować czy może czekać na kolejne modele w tym roku które mają mieć, przynajmniej na papierku, lepsze parametry, a i może bardziej dopracowany firmware. Nie słyszałem, nie doczytałem tylko czy wpakują w nie nowsze procesory czy zostaną przy tych samych.
 

DarkHulk

New member
To chętnie dowiem się z pierwszej ręki:
Na jaki rozmiar się zdecydowałeś?
Za ile kupowałeś?
Czy problemy ze podświetleniem strefowym występują tylko w trybie Game czy w innych także?
Czy swoje obserwacje opierasz na oglądaniu tv w dzień czy także wieczorem, w nocy bez światła kiedy to problemy z podświetleniem są najłatwiejsze do zauważenia.
Mam na celowniku rozmiar 85 cali i zastawiam się czy kupować czy może czekać na kolejne modele w tym roku które mają mieć, przynajmniej na papierku, lepsze parametry, a i może bardziej dopracowany firmware. Nie słyszałem, nie doczytałem tylko czy wpakują w nie nowsze procesory czy zostaną przy tych samych.
Z chęcią poznam odpowiedzi na te pytania. A następca kiedy w tym roku ma się pojawić? Co tam na " papierze" pokazali? Na pewno cyferki lecą do góry. To będzie model c855 czy inny?
 
Witam, jako że nie doczekałem się na testu na tej stronie (ogólnie to jakaś dziecinada,
Dziecinada to za mało powiedziane. Kiki chyba żyje w innym świecie, Wszyscy ogarniają jego posty, tylko do niego nie dociera co się dzieje.
więc gdybyście mieli jakiekolwiek pytanie to chętnie odpowiem.
TCL chwali się jasnością obrazu. Na YouTube z testów wynika,, że obraz często jest prześwietlony. przez co kolory są wyprane. Więc oprogramowanie nie radzi sobie z dawkowaniem światła.
Czy u ciebie też jest podobnie?
 
Do góry