Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
andrzej86krk


Ja chciałem mięć najwięcej stref , więc kupiłem oleda.
Nie potrzebuję więcej stref.
Wymagaj od telewizora tyle ile za niego zapłaciłeś .
Najwyższe mini ledy to już 2000 stref.

Większe wymagania OK.
Proszę bardzo - wystarczy dopłacić.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem w tracie, czyli nie długo.
Właśnie testuję dziś również.
mogę jedynie powiedzie, że [od względem kolorów, skalowania, obrazu - to jeden z najlepszych telewizorów na rynku i to nie licząc nawet w klasie cenowej. Widać, że nie śpią tam w fabryce !.

Ale możesz zdawać pytania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem w tracie, czyli nie długo.
Właśnie testuję dziś również.
Mogę jedynie powiedzie, że pod względem kolorów, skalowania, obrazu - to jeden z najlepszych telewizorów na rynku i to nie licząc nawet w klasie cenowej. Widać, że nie śpią tam w fabryce !.

Ale możesz zdawać pytania.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
A jak wygląda blooming jest zauważalny ? I mam takie ogólne pytanie czy ogólnie jakość obrazu mocno odbiega od oledow LG ? Bo się zastanawiam właśnie między dwoma telewizorami lg oled 55c21la i tym tcl. Tylko salon dużo okien i obawiam się o oglądanie OLED TV za dnia pozdrawiam
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też jestem bardzo ciekawy bloomingu, kiki jak możesz to sprawdź na serialu The Expanse s05e05 ok 42min jest to serial Amazon. Scena jest z gwiazdami i na c825 lokalne wygaszanie nie daje rady. Jestem bardzo ciekaw jak to wygląda w c835....
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też jestem bardzo ciekawy bloomingu, kiki jak możesz to sprawdź na serialu The Expanse s05e05 ok 42min jest to serial Amazon. Scena jest z gwiazdami i na c825 lokalne wygaszanie nie daje rady. Jestem bardzo ciekaw jak to wygląda w c835....

Co masz na myśli nie daje rady? Oglądasz to z hdr na amazonie? Na jakich ustawieniach obrazu TV?
Włączyłem właśnie plik z hdr 5gb przez ezre i nie bardzo wiem o co chodzi bo u mnie wyglądało bardzo dobrze :)
Zobaczę jeszcze za dwie godziny jak się zrobi ciemno za oknem ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na wszystkich materiałach które obejrzałem działa bardzo dobrze, więc jestem dobrej myśli.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL C835 - Input Lag

296411455_5449885715073175_6702815933958072009_n.jpg


296028961_5449885981739815_5475594715528842458_n.jpg
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Miałem czekać na podsumowanie testu ale już zamówiłem ten tv kiki chwali w trakcie testów więc musi być dobrze . Dam znać jak się spisuje jak potestuje. Pozdrawiam
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co masz na myśli nie daje rady? Oglądasz to z hdr na amazonie? Na jakich ustawieniach obrazu TV?
Włączyłem właśnie plik z hdr 5gb przez ezre i nie bardzo wiem o co chodzi bo u mnie wyglądało bardzo dobrze :)
Zobaczę jeszcze za dwie godziny jak się zrobi ciemno za oknem ;)

włącz sobie tą scenę jak jest ciemno zobaczysz jak działa lokalne ściemnianie. Oczywiście musisz mieć włączone w ustawieniach lokalne ściemnianie. Widać jasne plamy przeskakujące po gwiazdach. I jestem bardzo bardzo ciekawy jak to wygląda na c835.
 

macko1916

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie... Czytam o tych scenach, gwiazdach, w ciemnych komnatach... No Kurczę Pióro Motyls Noga - sam Kopernik by nie wymyślił :D
Sorry - szklanka wody, zimna, bo upały przyszły.
To jest TV, a nie zderzacz hedronów @!@
Ja czekam na 835 w 55 i 935 w 65. W dobrej cenie z pakietami od Kikiego. I jestem spokojny, ze bedzie super.
kropka :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś trochę więcej potestowałem 935 i nie wiem czy oledy nie zaczną płakać.
Pod każdym względem dopracowany precyzyjnie. Nie wiem czy to nie będzie pierwszy zabójca oledów.
Jeszcze ze dwa dni .
Jesteśmy póki co pod wrażeniem.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
włącz sobie tą scenę jak jest ciemno zobaczysz jak działa lokalne ściemnianie. Oczywiście musisz mieć włączone w ustawieniach lokalne ściemnianie. Widać jasne plamy przeskakujące po gwiazdach. I jestem bardzo bardzo ciekawy jak to wygląda na c835.

Przełącz obraz na IMAX nie będziesz widział żadnych plam.
Nie wiem czy lokalne ściemnianie jest aktywne w tym trybie bo nie idzie go edytować. Domyślam się że jest bo czarny jest czarny jak smoła...
 
Do góry