Telewizor TCL C725 4K Ultra HD QLED, specyfikacja i aktualizacja cen.

bigtoy

Member
Po sprawdzeniu na stronie producenta do poprawiania jest wersja R61M Android v256 i to chyba takie mam wgrane skąd więc u was wersja v427 czy tez 443?. Oczywiście po sprawdzeniu aktualizacja przez tv gada że mam najnowszą wersję.
57e970b63d9988d21cd9786425e32913.jpg
 

pawol

New member
Dzisiaj wyszła wersja v464.

Podobno juz nie traci ustawień obrazu po reboocie
Właśnie zaciągam
 
Ostatnia edycja:

pawol

New member
Pobieżne testy softu V8-R51MT05-LF1v464 na 65c725 mówią, że trzymane są już prawidłowo ustawienia obrazu i ARC działa nawet w szybkim starcie (po wcześniejszym wymuszeniu audio PCM w ustawieniach dzwięku)
 
Ostatnia edycja:

pawol

New member
v464 tez ciepialo na ustrate ustawien obrazu. Dzisiaj wypuscili v468. Zobaczymy czy takie samo G. Puki co v435 było w miare
 

pawol

New member
Niestety na tym forum wycinane sa wszelakie linki. Ale jak zapłacisz i staniesz sie "niebieskim" to inna gadka Panie. Ogolnie to forum nic nie wnosi
 

pawol

New member
v468 ma powazny bug polegający na spontanicznym przywracaniu do difoltów własnych ustawień obrazy. Ostatni dobry soft to v435
 

lukastob

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co może być jak aplikacja netflix nie chcę się zalogować na profil, powraca ciągle do ekranu wyboru profilu po wpisaniu pinu. Dopiero usunięcie wszystkich danych ponowne podanie maila i hasła do konta pozwala się zalogować ale tylko raz potem po restarcie aplikacji ten sam problem. Na początku zdarzało się to sporadycznie teraz problem jest stale.
 

bigtoy

Member
Witam
Dziś wyskoczyło powiadomienie o aktualizacji do wersji v315 i nie wiem czy warto ? Ktoś z takiej wersji korzysta. Z tego co czytałem to nadal jest ATV

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

leem230698

New member
Hej,
Nie jestem stanie znaleźć optymalnych ustawień dla mojego C725 50". Jestem na sofcie V488. Cały czas odnoszę wrażenie że obraz jest zbyt jasny w SDR oraz zbyt ciemny przy Dolby Vision. Główne use cases to oglądanie Disney Plus, Netflixa i giercenie na PS5.
Czy jest ktoś mi w stanie wysłać jakieś informacje nt. kalibracji?
 

Serge87

Klub HDTV.com.pl
vip
Cześć wszystkim,
Już powoli tracę cierpliwość do tego modelu (43C725). Mam problem z red ghostingiem objawiającym się zarówno w streamingu jak i podczas gry na Xbox Series X. Niezależnie od trybu, zarówno w SDR, HDR i Dolby Vision. Telewizor już dwukrotnie był w serwisie - za pierwszym razem nie znaleziono żadnego problemu, za drugim przeinstalowano oprogramowanie (telewizor w wersji z Google TV, ale próbowałem na nim też Android TV, różne wersje tak jednego jak i drugiego). Nie wiem czy to kwestia niewłaściwej kalibracji czy jednak coś jest nie tak z samym telewizorem. Czy ewentualnie byłaby możliwość otrzymania instrukcji do kalibracji?
 
Do góry