Telewizor Plazmowy Lg 42pq3000

timonek

Member
Bez reklam
Panele maja te same pq3000 i pq6000 i nie wyczytalem nigdzie ze maja nazwe neo jak poprzednik napisal taka nazwa wystepuje tylko w panasonikach, a co do roznic to nadal nei wiem dokladnie raz czytam ze roznia sie tylko glosnikami a innym razem odwarzaniem divix hd przez usb wiec sam juz nei wiem, i ciekawe kiedy sie pojawi 50pq3000 bo pq6000 ma zbyt wysoka cene czyzby samsungi znowu byly tansze jak poprzednie modele.
 

bogaty

New member
Bez reklam
Witam zainteresował mnie ten TV jak spisuje śię z konsola xbox 360 ? Jakie rozdziałki po kablu hdmi mozna z niego wyciągnąc ?
 

robotxx

New member
pierwsze zabawy za mna , obecnie zaczelem docieranie .

jak dla mnie obraz lepszy niz na pv80.
czern bardzo dobra , ale nie rewelacyjna.

nie chce duzo pisac , niech troche pochodzi i wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec
 

timonek

Member
Bez reklam
robotxx napisał:
to zle czytales

wlasnie sprawdzialem , i to co pisalem wczesniej iz nie odtwarza potwierdzilo sie

tylko zdjecia i muza

A gdzie to czytales bo na stroeni lg psize ze divix tez i dzwonielm do lg i tez powiedzieli ze odtwzra divx i ze roznica miedzy pq3000 a pq6000 jest tylko w glosnikach czy raczej w glosie jakims tam czyms ale meni to nie interesowaloo , wiec skad ty masz te informacje ze nie odtwaza divx.
 

robotxx

New member
stad mam te informacje iz posiadam ten model w domu , i nie odtwarza divx

wlasnie sie plazma dociera, ale juz teraz moge powiedziec ze oceny jakie zbiera sa zasluzone , obraz bardzo dobry , lepszy niz na pv80 , czern dobra -ale nic wiecej .
 

robotxx

New member
nie wiem , bo modeli x i g nie mialem w domu , ani zadnen z znajomych nie ma. ustawienia sklepowe to wiaodmo .....

wg testow w necie to minimalnie lepsze nowe plazmy lg
 

J_K

Member
Na cnet.de Panasonic Viera TH-42PX80E został oceniony na 7,3 zaś LG 42PQ6000 na 8,6. Obydwa testy z tego samego okresu (1 i 2 kwietnia 2009).
 

robotxx

New member
no czyli jeszcze wieksza roznica w ocenach

ogolnie tv godny polecenia , jedyne co to czern nie zachwyca.

widac duza roznice miedzy obudowa a ekranem w nocy
 

robotxx

New member
ten sam poziom , w pv80 tez nie zachwycala , oczywiscie porownujac do kuro .

majac do wyboru ten tv i pv80 m wybralbym lg , obraz bardziej mi sie podoba.

bardzo udany zakup w cenie 2500zl . zasluzne opinie w internecie , ale jak ktos liczy na jakosc i czern kuro w tej cenie......

dotre plazme to bede mogl napisac wiecej
 

timonek

Member
Bez reklam
A czy jakies pomiary byly robione bo kiedys czytalem test porownujacy panasa i lg wczesniejsze modele to lg mial 5-krotnie gorsza czern od panasa nie mowiac juz o kuro wiec jak jest teraz lg polepszyl czern czy nie bo taka roznice to juz widac w ciemnosci.
 

timonek

Member
Bez reklam
robotxx napisał:
pierwsze zabawy za mna , obecnie zaczelem docieranie .

jak dla mnie obraz lepszy niz na pv80.
czern bardzo dobra , ale nie rewelacyjna.

nie chce duzo pisac , niech troche pochodzi i wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec

Mam pyatnei a wjakim sklepie kupiles bo ja jeszce nie maialem okazji kupowac w sklepie internetowym a w zwyklym nie bede pzreplacal.
 
Do góry