Telewizor Plazmowy Lg 42pq3000

kitka20

New member
Witam ja znowu mam pytanie techniczne
Podłączyłam PC-ta do TV kablem RGB i jak to zrobić by dźwięk był z wzmacniacza do tego TV podłączonego ewentualnie z głośników TV?? nie mam możliwości podłączenia Kolumn do PCta a dźwięk z tych bzzyków jest hmm troszkę beznadziejny.
Z góry dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam
 

janekpp

New member
Witam !Dawno już czytam wasze forum-od kupna lg 42pq 3000! Dzięki waszej pomocy dawno odbl.usb-chodzi dobrze !Po miesiącu zrobiła się plamka na ekranie(pewno piksel )-po 2 tyg. zniknęła !-Całe szczęście !Teraz znowu zrobił się problem z wyszukaniem ręcznym(nie automatycznym) kanałów-gdy wyszuka restartuje się i po 2 minutach znów ok-dawniej tego nie robił.Jeżeli wiecie to powiedzcie co za przyczyna możwe być !
 

TKJ

New member
Panowie gdzieś czytałem, że telewizor nie ma czarnych pasów tylko szare. Czy to prawda? Wiem jak to wygląda przy lcd LG bo sam zmieniałem w własnym tv.
 

dominik 083

New member
usb w plazmie

witam serdecznie mam do was gorąca prośbę mianowicie czytałem wcześniej ze udało wam sie odblokować usb by mógł czytać pedn z filmami możecie mi napisać jak to odblokować z góry wielkie dzięki - pozdrawiam!! plazma lg 42 PQ 3000
 

dominik 083

New member
lg

witam serdecznie - dzięki za wskazówki wszystko śmiga az miło ale mam jeszcze pytanie - czy ten model pq 3000 posiada MPEG-4 bo chciałem zmienić na tv naziemna i nie wiem czy muszę dokupić dekoder czy nie z góry dziękuje za odpowiedz i pomoc pozdrawiam!!
 
Do góry