Telewizor Philips OLED807: Panel Oled EX, P5 Gen6, Game Bar, DTS Pay-Fi, Imax Enhanced…

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 48Oled 806 za 4699 zł
Philips 55Oled 865 za 4999 zł
Philips 55Oled 706 za 4999 zł
Philips 55Oled 707 za 5599 zł
Philips 55Oled 807 za 7599 zł
Philips 55Oled 856 za 5599 zł
Do każdego masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
 

Kulunis

Member
IMG20221019193619.jpg
 

qqq123

New member
Nie widać przerw między diodami.
Nowy ambilight ma dokładniejsze strefy kolorów.
Chodzi o przerwe miedzy diodami na dole telewizora. Ta przerwa wystepuje z uwagi na nozke telewizora. Jedynie w modelu 77 cali tej przerwy nie ma, bo ten model ma dwie nozki.

Philips mogl zdecydowanie lepiej rozwiazac ten "problem", anizeli robic dosyc spora przerwe miedzy diodami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz rację. Teraz diody i tak są w miejscu nóżki inaczej przeprowadzone , więc ślad jest mniejszy .
Model 807 - ma boczne nóżki więc ma bez zarzutów.
 

Piotrp13

New member
Witam chcę kupić nowy tv 65 cali oled do tej pory chciałem LG c1 natomiast obecnie widziałem tv Philips z ambilight i bardzoi się to spodobało. Już miałem brać 807 lecz chwila zawahania i zobaczyłem 937 i teraz się zastanawiam czy jest sens dołożyć kasy czy 807 wystarczy. Duża jest różnica między tymi modeli przepaść ??? Hodzi mi o dźwięk i wyświetlanie obrazu jasność matryc ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
To bardzo dobre pytanie.
Szczególnie , że Philips jeszcze podniósł cenę na ten model.
Otóż na targach w Berlinie porównywaliśmy ten model ze wszystkimi najlepszymi oledami na rynku.
Różnica jakości obrazu była widoczna w każdym elemencie;
  • Skalowanie
  • ostrość
  • drugi plan
  • płynność ( test snajpera)
  • przejścia tonalne
  • dźwięk
  • wydajność
To jakość z jakości. To perfekcyjny obraz.
Zdjęcia i różnice zamieszczałem na FB.

Natomiast pytanie , czy warty dopłaty do oleda 807 ?
Licząc, że soundbar w tej klasie oddzielnie kupowany kosztuje 2000 zł
To dopłata jakby obraz do obrazu 13.999 cena dla niebieskich - 2000 zł soundbar , wyszłoby 11.999 zł
Cena 807 za 9999 zł
Więc jakby dopłata obraz do obrazu 2000 zł , tak licząc to się opłaca.

Czyli cena dla niebieskich 937 to 13.999, cena 807 - 9999 zł
Do tego masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł

Jeśli masz kasę - to bym dopłacił.
To zakup najwyższej jakości na długie lata.
 

jacekazs

New member
Czy naprawdę jest aż tak bardzo wielka różnica w jakości obrazu pomiędzy 937 a 807 ? Mam już dobry soundbar klasy premium razem z satelitkami i troszkę szkoda byłoby mi dopłacać 4 tys do tv ze zintegrowanym soundbarem który i tak będzie jakościowo gorszy od mojego obecnego. Kolejne moje pytanie to czy w tym 907 nie jest czasem tylko trójstronny ambilight? (w materiałach z targów nie widać by było dolne podświetlenie- patrz zdjęcie) Zależy mi na 4-strojnym ambilight, więc chyba pozostaje mi chyba jedynie 807 i stąd moje pytanie na wstępie.
 

Attachments

  • 48F9E93D-C82D-4A5A-9C57-69A6C4F42A9D.jpeg
    48F9E93D-C82D-4A5A-9C57-69A6C4F42A9D.jpeg
    74,3 KB · Wyś: 30

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak różnica jest w skalowaniu i obróbce z uwagi na podwójny procesor z 937.

Tak 907 ma trójstronny ambilight
Więc jeśli czterostronny to zostaje Ci Oled 807. I jest świetny !!!
Masz dla członków forum w specjalnej ofercie za 9999 zł plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
I wykorzystasz tu świetnie swój soundbar , a i jakość obrazu bezkompromisowa.
 

FotoVideo

Member
Po 3 tygodniach użytkowania Philipsa 857 65 cali muszę stwierdzić że kupiłem naprawdę świetny telewizor !
HDR w końcu jest i to jaki przepięknie to wygląda ! Filmy z mojego Galaxy S10 w HDR 10+ nabrały "nowego życia" Dolby Vision z iPhona to mistrzostwo świata !
OLED-EX nie wiem jak poprzedni model ale ten panel w moim mocno nasłonecznionym pokoju podbija jasność dzięki temu oglądanie telewizji ma nowy wymiar trzeba to zobaczyć niesamowite !
KALIBRACJA ustawienia fabryczne są dość dobrze zestrojone domyślne ustawienia koloru należy obniżyć bo są za bardzo nasycone i jest ok może z czasem pomysle o profesjonalnej kalibracji na razie sam kalibruje
PŁYNNOŚĆ nic nie drga nic nie szarpie tu procesor obrazu robi dobrą robote ! W TV używam trybu kinowego w You Tube płynnego
KOLORY - super
KONTRAST - super
CZERŃ - super
AMBILIGTH moja żona zachwycona jak dla Mnie ma sens tylko w oglądaniu koncertów mega to wygląda w trybie GRY a tak po za tym nie potrzebnie rozprasza 😁
DOLBY ATMOS mój zestaw amplituner plus 2 kolumny zyskaly na jakości dźwięku jest sporo lepiej !
PILOT za długi zamiast przypisanych nikomu nie potrzebnych pseudo stacji trzeba było zrobić przycisk YOU TUBE podświetlenie bardzo przydatne !
ANDROID TV to co było w Sony to był koszmar w Philipsie śmiga idealnie !

Przesiadka z telewizora LED na OLED jest tak wspaniałym doznaniem że na dzień dzisiejszy cieszę się z faktu że mój poprzedni 7 letni Sony się zepsuł i wylądował na śmietniku !
Polecam wszystkim zastanawiającym się przed zakupem czy warto wydać 10 000 zł na telewizor WARTO !
Pozdrawiam Sylwester !
 
Do góry