Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

D

Deleted member 121090

Guest
Dlaczego na innym forum?
Oni ani słowem nie zająknęli się o tym, że mieli do testów uwalony egzemplarz.
Mało tego zapytani zaprzeczyli temu i to dosyć stanowczo.
O tym informowałeś właśnie Ty na naszym forum. Dlatego pytam, czy już Philips coś z tym robi i kiedy poinformują forum konkurencyjne, że muszą powtórzyć test?
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Nie ma TV idealnych i raczej takich nie będzie w przyszłości. Każdy model na swoje słabe strony. Rolą "obiektywnych i profesjonalnych" testerów jest pokazywanie zalet, jak i wad poszczególnych modeli TV. Dzięki temu potencjalny nabywca ma większą wiedzę, która niewątpliwie pomaga w dokonaniu właściwego wyboru. Testerów testujących "na zlecenie za kasę od producenta/dystrybutora" pominę milczeniem.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
KIKI - podeślij opinie osób które kupiły od Ciebie n 65PUS7601 i sa zadowoleni
z tego modelu ,sprzedałeś 20 szt tego modelu a tu na forum zero opinii od użytkowników, albo podaj jakieś namiary do tych osób bo chcemy się
dowiedzieć jak sprawuje się ten model .
 

barburian

New member
Bez reklam
No ja też Cię proszę...
Zakładam że kupili użytkownicy tego forum od Ciebie
i nie napisali żadnych uwag czy opinii ,nikt się nie pochwalił...
20 kupujących czyta to forum ,kupuje i potem cisza bo nie mają czasu
pochwalić się wrażeniami .
Trochę to dziwne i mało wiarygodne .
 

Salah Ad-Din

New member
Nie ma TV idealnych i raczej takich nie będzie w przyszłości. Każdy model na swoje słabe strony. Rolą "obiektywnych i profesjonalnych" testerów jest pokazywanie zalet, jak i wad poszczególnych modeli TV. Dzięki temu potencjalny nabywca ma większą wiedzę, która niewątpliwie pomaga w dokonaniu właściwego wyboru. Testerów testujących "na zlecenie za kasę od producenta/dystrybutora" pominę milczeniem.

a ja dodam że forum gdzie się robi rzetelne testy zyskuje, a tam gdzie nabijają ludzi w butelkę razem z producentem traci i taka informacja szybko się rozchodzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale naprawdę masz pretensje, że ktoś nie chce pisać ???
Poproś może na Twój apel się zgłoszą.
Następna dostawa kolejnych sztuk za kilka dni.
Kto chce kupuje kto nie chce , nie kupuje.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Masz w Gdynii i w Gdańsku sklepy stacjonarne Media&Markt , gdzie telewizor Philips 65PUS7601/12
jest obecnie dostępny . Proszę więc może wziąć swoje materiały testowe , jakie posiadasz i w porze przedpołudniowej
kiedy na dziale TV jest mało klientów pooglądać niektóre właściwości tego modelu przy pomocy pracownika sklepu .
Ja tak robię i nigdy nie spotkałem się z odmową personelu . :|
Ne ma to moim zdaniem , jak osobisty ogląd telewizora , którym jesteśmy zainteresowani .

Testy , to tylko materiał pomocniczy , w dodatku nie każdy test jest rzeczywiście przeprowadzony profesjonalnie . :|
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
7601

Witam uprzejmie,

Masz w Gdynii i w Gdańsku sklepy stacjonarne Media&Markt , gdzie telewizor Philips 65PUS7601/12
jest obecnie dostępny . Proszę więc może wziąć swoje materiały testowe , jakie posiadasz i w porze przedpołudniowej
kiedy na dziale TV jest mało klientów pooglądać niektóre właściwości tego modelu przy pomocy pracownika sklepu .
Ja tak robię i nigdy nie spotkałem się z odmową personelu . :|
Ne ma to moim zdaniem , jak osobisty ogląd telewizora , którym jesteśmy zainteresowani .

Testy , to tylko materiał pomocniczy , w dodatku nie każdy test jest rzeczywiście przeprowadzony profesjonalnie . :|
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:


Tak też zrobiłem i przez 2 godziny testowałem 7601 i DX750 na swoim materiale .
 

barburian

New member
Bez reklam
7601

I jakie wrażenia z porównania???


Mówiąc w skrócie nie jest źle z tym 7601 ale patrząc obiektywnie bardziej podobał mi się
obraz w DX750 kolory były w moim odczuciu żywsze ,na Philipsie bardziej stonowane.
Trochę w błąd też wprowadzało oświetlenie sklepowe ,wybiorę się jeszcze przed samym zamknięciem
ugadałem się z kolegą ze sklepu że zgaszą światło tuż przed samym zamknięciem w kilku sektorach
i wtedy będę miał 10-20 min by popatrzeć.
 

barburian

New member
Bez reklam
Z uwagi na to iż nie było w takim samym rozmiarze Tv porównanie takie mogło być trochę złudne. Panasonic był 58 cali a Philips 65 ,wieczorem zdecydowanie wygrał Philips głębia czerni i odcienie szarości bardzo dobre, występował efekt halo na Philipsie ale dopiero przy zejściu z osi ekranu o jakieś 40 stopni w bok. Czerń w Philipsie prawie OLED-owa ,kolory bardziej stonowane na Philipsie , w Panasonicu dało się odczuć bardziej jaskrawe kolory zielone i żółte ,wydawało się zabarwienie bardziej bogatsze co mi się bardziej podobało ,ale nie jestem do końca przekonany czy aby to były w 100% naturalne kolory ,chyba Philips przez to że był bardziej stonowany w barwach odwzorowanie zieleni było bardziej zgodne z prawdą i tym co widzimy za oknem. Mając w pamięci to że Philips ma gorszą paletę barw może z automatu założyłem że będzie miał gorsze kolory... i nastawienie moje było takie a nie inne... Panasonic ma bardzo błyszcząca matrycę co też podnosiło bardziej efekt wyrazistości barw przy warunkach sklepowych.
 

barburian

New member
Bez reklam
Reasumując wszystkie porównania i możliwości telewizorów to w moim odczuciu najlepszym telewizorem w cenie do 9-10 tyś w rozmiarze 65 cali jest
Samsung KS7000 - najbardziej uniwersalny odbiornik pod każdym względem.
Oczywiście należy wyeliminować wady fabryczne i produkcyjne ( bad pixele oraz odstającą obudowę )
 

WuMike

New member
Bez reklam
Seria KS miała dla mnie kiepskie kąty boczne, w porównaniu do DX7. Nie zauważyłeś tego? O kolory specjalnie bym się nie martwił - oba ekrany trzeba by skalibrować na miejscu. Jedyne, co można by sprawdzić to puścić film UHD na obu, włączyć i wtedy zobaczyć, czy czy Panas ma na tyle dużą przewagę w rozpiętości palety kolorów nad Philipsem, że warto, pomimo - jak zauważyłeś - slabszej czerni w tym pierwszym. 7601 tez chyba słabiej swieci.

Fakt, Samsung wydawalby się Ok, tylko podświetlenie pionowe kuło mnie w oczy no i te kąty boczne... Poza, tym, seria KS800 jest 2k droższa od średnio wykonanej KS7000.

Ps. W jakim sklepie w Gdyni oglądałeś oba tv?
 

barburian

New member
Bez reklam
Testy

Seria KS miała dla mnie kiepskie kąty boczne, w porównaniu do DX7. Nie zauważyłeś tego? O kolory specjalnie bym się nie martwił - oba ekrany trzeba by skalibrować na miejscu. Jedyne, co można by sprawdzić to puścić film UHD na obu, włączyć i wtedy zobaczyć, czy czy Panas ma na tyle dużą przewagę w rozpiętości palety kolorów nad Philipsem, że warto, pomimo - jak zauważyłeś - slabszej czerni w tym pierwszym. 7601 tez chyba słabiej swieci.

Fakt, Samsung wydawalby się Ok, tylko podświetlenie pionowe kuło mnie w oczy no i te kąty boczne... Poza, tym, seria KS800 jest 2k droższa od średnio wykonanej KS7000.

Ps. W jakim sklepie w Gdyni oglądałeś oba tv?


Witaj, w MM oglądałem. Co mi się jeszcze w oczy rzuciło to brak szczegółów w obrazie podczas jego przetwarzania. Nie wiem z czego to wynika dokładnie, ale nie miałem tyle czasu by w sklepie wszystko poustawiać i to wyeliminować na Philipsie. Odtwarzałem przez USB film w FHD 1080p Taipei NY2008
W nocy wybuchy fajerwerków - na SONY XD85 i XD93 oraz Panasonicu było widać w szczegółach wybuch każdej racy i praktycznie każdą spadającą drobna iskrę światła, na philipsie przy wybuchu
była zlana plama światła bez takiej szczegółowości ,wyglądało to tragicznie.
 
Do góry