Telewizor Panasonic JX810 4K Ultra HD LED: 40 '', 50 '', 58 '' i 65 " - aktualizacja.

andijaw

Member
Naturalnie, dotyczy zakupu po 32/12. Sprawa naprawy jest oczywista. Jak da się naprawić, to po co zwracać. Wszystko się psuje…
Ten chyba był zepsuty od początku, a tego nie lubię. Oby tylko po naprawie było OK. Zresztą jeśli nie będzie to na pewno go zwrócę i kupię coś innego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak się zdecydujesz napisz na PW - dostaniesz specjalną ofgertę dla niebieskich członków forum.
 

andijaw

Member
Był serwisant, zmienił płytę główną po czym za pół godziny zdechła matryca. Oddali mi dziś pieniądze za TV w kwocie 2349 zł.
 

andijaw

Member
Takie mam szczęście. Ktoś ma jakiś pomysł co za to kupić? Najlepiej 58" ale, że nic prawie już nie ma w tej wielkości to może być 55".
 

andijaw

Member
Najlepiej max tyle co zwrócili, ale kilka stówek mogę nadwyrężyć budżet. Maksymalnie 3kzł. Jest TCL 55QLED860 czyli chyba C735 za 2749 zł, ale też różnie ludzie piszą o tym modelu.
 

greg64

Member
Nie trzeba kodu, trzeba w koszyku zaznaczyć 50za500 i cena automatycznie spada. A czy warto to nie wiem. Sam się nad nim zastanawiam, bo czytając opinie o problemach z serwisem, Dolby vision, to mam coraz większe wątpliwości. Z drugiej strony cena jest kusząca ale co to da jak trzeba będzie się z nim użerać.
 

andijaw

Member
Nie trzeba kodu, trzeba w koszyku zaznaczyć 50za500 i cena automatycznie spada. A czy warto to nie wiem. Sam się nad nim zastanawiam, bo czytając opinie o problemach z serwisem, Dolby vision, to mam coraz większe wątpliwości. Z drugiej strony cena jest kusząca ale co to da jak trzeba będzie się z nim użerać.
Ja po Panasonicu z którym się musiałem użerać wolałbym coś z czym nie trzeba. Też właśnie różne kwiatki ludzie opisują. Teraz to chyba nie ma już dobrych telewizorów.
 
Do góry