Telewizor LG 50PH670S

kozubek1

New member
Pilot Magic to super sprawa jeżeli masz zamiar dużo serfować po necie.Poza tym można nim sterować np jak w moim przypadku tunerem Ferguson 8900.Mam również zwykły pilot do tego tv i na pewno zostaje daleko w tyle za pilotem Magic.
 

paw2x

New member
Pilot Magic to super sprawa jeżeli masz zamiar dużo serfować po necie.Poza tym można nim sterować np jak w moim przypadku tunerem Ferguson 8900.Mam również zwykły pilot do tego tv i na pewno zostaje daleko w tyle za pilotem Magic.

Z jakim TV masz ten pilot Magic? Jest jakiś adapter na kablu podłączany do TV czy bez tego?
 

kozubek1

New member
Pilot nie jest do niczego podłączony o ile sie nie mylę to tv ma wbudowany moduł bluetooth pilota mozesz zasłonic ręką a i tak działa.Ogólnie po zakupie tv miałem trochę problemów z pilotem jednak teraz jest ok .Działa on tak jak miałbyś myszkę w dłoni a kursor na ekranie tv.Moduł wifi jest wbudowany w tv .Bez problemu łączy się z laptopem komórka,działa DLNA i Miracast.
 

paw2x

New member
Dzięki za odpowiedź. Pytam, bo na allegro można kupić sam pilot, albo w zestawie z odbiornikiem. Ja mam 50PH660S i się zastanawiam czy potrzebuję odbiornik, czy nie...
 

UczciwyCygan

New member
Co prawda ktoś już pisał o input lagu, ale przedstawiam oficjalna odpowiedź lg, na temat LG PH660S, więc i pewnie 670 :

"Nie jest specyfikowany parametr INPUT LAG w telewizorach marki LG. Wartość zależna jest od ustawień telewizora. Wybór trybu obrazu GRA zmniejsza zjawisko ewentualnego opóźnienia jednak nie są specyfikowane dokładne wartości wyrażane ms."
 

kozubek1

New member
Właśnie dowiedziałem się że tv po kolejnej wizycie w serwisie nie będzie już naprawiony w związku z tym mogłem go wymienić w sklepie w którym był zakupiony na inny model lub odebrać gotówkę.LG ze swojej strony nic nie zaproponowało więc odebrałem kasę czyli 2850 zł i teraz nie wiem co kupić myślałem o tv 55 cali led jednak cena to od 3600 w górę a te najtańsze poza większym ekranem funkcjami nie przewyższają LG .Jest jeszcze plazma Panasonic lecz też za 3700 za 50 cali.Nie wiem co robić i chyba znowu kupię 50PH670S kosztuje ok 2650 tak więc będę miał nowy tv taniej o 200żł ,mam do niego okulary 3d.Sam tv mi odpowiadał .Co sądzicie o moim wyborze .
 

wodzu997

New member
Witam, mam pytanie, czy ktoś używał w tym TV modułu Cam Ci+ polsatu cyfrowego, mam okazję przedłużyć umowę, i mogę wymienić dekoder HD3000 na moduł Cam, myślę, że fajnie by było pozbyć się dekodera na RTV. Na stronie cyfrowypolsat.pl nie ma modelu wypisanego jako kompatybilnego, ale to chyba o listę kanałów chodzi tylko.
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!
Jak to jest z nagrywaniem programu tv na dysk USB? Czy trzeba mieć włączony telewizor by nagrać na nośnik? Dodam, że nie mam dekodera telewizji cyfrowej, tylko moduł CI+ od cyfrowej UPC.
Z góry dziękuję za odpowiedź i zapraszam na stronę na facebooku poświęconą naszego telewizora. (Plazma LG 50ph670s)
Pozdrawiam!
 

geepsy

New member
Już kiedyś była o tym mowa, ale nie padło żadne rozwiązanie. Pilot magic nie do końca jest w stanie zastąpić pilot do białego n-boxa (w 50PH670S). Działa prawie wszystko, oprócz przycisku OK w manu EPG. Nie da się zatwierdzić wybranego kanału. Jakie macie ustawienia pilota?
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy "tradycyjny" pilot będzie współpracował z tym telewizorem? Jeśli tak, to który i gdzie go nabyć?
Z góry dzięki za info!
 

wodzu997

New member
U mnie w 50ph670s wypaliły się loga programów TVN, po kilku miesiącach uzywania, zgłosiłem do LG , Lg przesłało zgłoszenie do serwisu no i prosze, przyjechał technik i na miejscu wykonał wymianę matrycy. Nie wiem czy to jest normalna procedura, ale pochwała dla LG się należy. NAdmienie teraz że w tej matrycy co mam teraz znacznie trudniej wogóle powstaja powidoki, czyli domniemam, że tamten panel miał po prostu jakąś wae producyjną.
Poniżej zdjęcie z wymiany u mnie w domu.
 

Attachments

  • wymiana matrycy 50ph670s.jpg
    wymiana matrycy 50ph670s.jpg
    649,3 KB · Wyś: 107

wodzu997

New member
Czy "tradycyjny" pilot będzie współpracował z tym telewizorem? Jeśli tak, to który i gdzie go nabyć?
Z góry dzięki za info!

Będzie, można w sklepach lub allegro czy ine tego typu portale. Ale po co Ci tradycyjny, pilot magic świetna sprawa. Steruje mi też blue-ray bez problemu. Wiec polecam się przyzwyczaić.
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mój pilot oczywiście sparowałem z każdym sprzętem, lecz w codziennym użytkowaniu nie zawsze jest wygodny. Wbijanie konkretnego programu tv, włączenie pauzy podczas oglądania filmu z USB czy wiele innych rzeczy, których brakuje mi bezpośrednio na pilocie. Natomiast przycisk 3D/2D jest dla mnie nie potrzebny "na wierzchu", mógłby śmiało być schowany gdzieś w funkcjach bo nie jest potrzebny na co dzień, tak jak potrzebne są inne funkcje, jak spis programów tv, które trzeba gdzieś głęboko wyszukać.
 
Do góry