Telewizor firmy Panasonic TX-55CX700 - Jeden z pierwszych testów .

binio1

New member
Przy ustawieniu na 1 nie ma teatru, nie ma artefaktów i nie ma skoków obrazu jak przy 24Hz. Miodzio.

Czyli minimalnym możliwym. A zwiększ to zobaczysz tą twoją "płynność" Co myślisz że cx700 przy min będzie klatkował jak na starym jakimś oldskulu? he to zaręczam ci że jesteś w błędzie!

Zobacz a raczej poczytaj jak pan Tomasz Ch. z tvtest pozytywnie wypowiada się właśnie o upłynnieniu w tym modelu.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Czyli minimalnym możliwym. A zwiększ to zobaczysz tą twoją "płynność" Co myślisz że cx700 przy min będzie klatkował jak na starym jakimś oldskulu? he to zaręczam ci że jesteś w błędzie!

Zobacz a raczej poczytaj jak pan Tomasz Ch. z tvtest pozytywnie wypowiada się właśnie o upłynnieniu w tym modelu.
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
 

WuMike

New member
Bez reklam
B to model skierowany na wyspy, natomiast E na Europę kontynentalną. Jaka szkoda, ze kolejny portal potwierdza problem Cx700 z obrazem w ruchu. Dla mnie wynik 600 linii wykreśla go niestety z listy kandydatów. Szkoda, bo kolory oraz kontrast są na świetnym poziomie. Sprzęt jest dobry, jako duża ramka do zdjeć, ale nie do sportu. Zeszłoroczny AS640 był pod tym względem lepszy.

Nie wiem, o co chodziło producentowi, ale jeżeli liczą na dobrą sprzedaż modelu CX800, to ja im gratuluję dobrego samopoczucia.

Czekamy na modele z podobnej półki cenowej od Sony oraz Philipsa
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nie wiem, o co chodziło producentowi, ale jeżeli liczą na dobrą sprzedaż modelu CX800, to ja im gratuluję dobrego samopoczucia.
No model cx 800 będzie chyba odbiegał od cx700 parametrami , za co będą chcieli kasę ? za nazwę?
 

WuMike

New member
Bez reklam
CX800 jest dużo droższy od 700, wiec powstanie dziura w ofercie, której modele Cx740/750, na matrycach IPS nie bedą w stanie wypełnić. Dziwna polityka firmy, gdyż cx700 powinien mieć minimum 800-900 linii w ruchu i elastyczniejszą konfiguracje IFC, aby być tylko nieco gorszym od modelu cx800, który pewnie nie zawiedzie. Tylko ta jego cena...
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Z drugiej strony to między cx700 , a cx800 jest cx750 z matryca IPS i osobiście nie stawiam na nim krzyżyka ponieważ klienci też ten model kupują. Zeszło roczna seria też była na IPS i się im nieżle sprzedawały. Nie wszyscy chcą siedzieć tylko na wprost ekranu żeby nie tracić czarnego i kolorów...
 

WuMike

New member
Bez reklam
IPS nie ma za to głębokiej czerni, w momencie, gdy nie stosuje się super drogiej technologii lokalnego wygaszania ekranu.

Cx750 posiada tylko pseudo wersję tegoż, z kilkoma strefami, najpewniej. Dodatkowo, nie ma tutaj wersji 65". Nie ma też co liczyć na lepszą obróbkę sygnału w ruchu. LCD to kulawa technologia, która poza rozdzielczością nigdy nie dogoni najlepszych plazm. Trzeba wiec wierzyć w OLED od Sony, ewentualnie Panasonica, zapewne na matrycach od LG.
 

Henios

New member
No to jestem w kropce. Gdzie indziej wychwalano cx700 i zainteresowałem się tym modelem. Nie mogę teraz znaleźć tego testu, ale wydźwięk miał pozytywny. Znajdę, to wrzucę. Nadmieniam, że nie jestem fanem sportu, więc nie wybieram tv pod tym kątem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Coś im nie poszło ale ja tam wierzę w Panasa i myślę że zobaczą że to nie ta droga do sukcesu...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chyba ja najbardziej wierzyłem zawsze w Panasonica !
Ale modele CS520 - test jutro - są znacznie, znacznie gorsze.
Panasonic chyba poszedł tylko na kasę i to nie patrząc na jakość.
Zobaczymy jeszcze w wysokich modelach.
 
Do góry