Telewizor firmy LG LW980S - Nano Full LED.

bernal5

New member
55 cali MEDIA MARKT Gdańsk 8999 zł 47 cali 6999 takie same ceny w Saturnie w Gdańsku zauważyłem zakupiłem ten 55 także polecam ;)
 

yhha

New member
może teraz bedzię wiecej dostępny bo nowe modele juz nie długo wejdą a nawet OLED
we wrocku MM 55cali jest po 9999zł a 47cali po 6999zł
 

don111

Banned
trochę większy efekt halo w stosunku do lx9500 w wybranych scenach tragedii nie zrobi...
za to lw980 jeśli ma lepsze przetwarzanie ruchu i faktycznie całkowity brak bandingu w stosunku do lx9500, do tego pasywne 3d - to jest to tv wart tych pieniędzy (rzadko to piszę w przypadku LED)
 

bystry01

New member
Przedstawione zdjęcie też wg mnie przedstawia model LW980! Nie wiem o co chodzi ale jutro zadzwonię i jak się dowiem to wyjaśnię czy to błąd czy nie.
 

bystry01

New member
Wczoraj, gdy pisałem tego posta to cena była 4185,00zł.
Dzisiaj dzwoniłem do tego sklepu i Pan oczywiście odpowiedział, że była "TAKA" promocja ale dziś już nie ma tej oferty i jest nieaktualna. Opis nadal nie pasuje do przedstawionego modelu. Nie polecam zakupu w tym sklepie.
 
Ostatnia edycja:

Oled1969

New member
Wczoraj, gdy pisałem tego posta to cena była 4185,00zł.
Dzisiaj dzwoniłem do tego sklepu i Pan oczywiście odpowiedział, że była "TAKA" promocja ale dziś już nie ma tej oferty i jest nieaktualna. Opis nadal nie pasuje do przedstawionego modelu. Nie polecam zakupu w tym sklepie.

Już był na forum post o sklepie chyba Sontel.Jak ktoś daje cenę o 40 % niższą to czujnym być trzeba bo to ewidentne oszustwo.Za 4200 nie ma mowy o kupnie tego modelu.Co najwyżej prokuratura policja i próba oszustwa grozi.
Tu kolejny oszukany link ze skapiec pl.
1 strona cena 4185 wchodzisz głębiej 6772.I portal tego nie widzi?
Telewizory 3D 46 cali LG 47 cali cena - Porwnanie cen w sklepach
 

Miran

New member
Witam
Coś bardzo mało informacji o tym telewizorze a przecież to teraz w zasadzie okręt flagowy LG.
Bardzo ciekawi mnie jego porównanie z LG 55LW5500 albo z Samsungiem UE55D8000.
Proszę o ewentualne opinie właścicieli.
 

don111

Banned
różnica taka jak między led local dimming a edge led, Samsung też jest edge led ale taki "na sterydach", ma micro dimming i odbiera lepiej od zwykłego edge leda
 

sibyc

New member
Na stronie Saturna 47 cali jest po 5999zł Ja w sumie też zastanawiam się nad tv tak do 6 tys. i poważnie zastanawiam się miedzy LG 47LW98S a Samsungiem 46d8000
 
Do góry