Telewizor firmy LG LW980S - Nano Full LED.

pwjaro

New member
Przypomnijcie mi proszę jaka jest matryca w lw 980s ( matowa czy tafla szklana ). Podobają mi się nowe modele LM ale odbicia z tych matryc ( tafla ) są straszne a do tego można matrycę lekko wgnieść do środka !Jeżeli jednak nadal nie będzie 980s to jednak zdecyduję się na wersję LM.
pozdrawiam
 

mbloy

New member
Witam wszystkich i pytanie do lolek126.
Generalnie czytam różne tematy i zawsze się pojawiasz dla mnie z mocnymi argumentami. Zwracam się o poradę co byś kupił. Zastanawiam się nad UE55D8000 lub tutaj cytowanym i opisywanym LG LW980. Wiem że dla każdego coś innego ale nie mając kompletnie wiedzy na temat powyższych TV chciałbym żeby ktoś przybliżył ich wady i zalety zwłaszcza że cena jest zbliżona. Z góry dziękuję.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Telewizor firmy LG , model Nano Full LED 55LW980S jest teraz trudno dostępny:| , ewentualnie w
niektórych MM lub Saturnach można go znaleźć .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

pwjaro

New member
No to mam dylemat ( skazany na szkło w LG ). A chociaż jednym zdaniem ( porównując model LM i LW ). Który lepszy ? Model z 2011 roku ( LW ) czy 2012 ( LM ). Może być ocena subiektywna. Nie będzie używany do gier. Może użytkownicy LW mieli okazję przetestować już LM 6xxx . Interesuje mnie tylko najlepsza jakość odbioru sygnały TV ( cyfrowego )
 

durius

New member
Czy widzicie jakąś róznice w Nano Led a Led Plus ?

Bo chyba tym się różnią modele LG 55LW980S a LG 55LM860V ?
Który Waszym zdaniem jest lepszy?
 

fyrsztyk

New member
Witam na forum, mój 1szy post tutaj.
Mimo różnych opinii właściwie jestem zdecydowany na zakup tego cuda 55"
Po przejrzeniu całej dyskusji chciałem zapytać obeznanych forumowiczów
jak zrobić ten wspominany wczesniej test z youtube:
heh, jednak linka nie podam - ograniczenia forum
zwie się: Local dimming blocks 96 instead of 288 (as advertised) on LG 55lw980
Może to i tak już przesądzona sprawa z tymi blokami,
ale sam chciałbym się przekonac/zobaczyć/policzyć :)
(mam możliwość przetestowania w poniedziałek z 5 sztuk tego modelu)
 

bluray

Banned
test "Local dimming blocks 96 instead of 288"

Sorka za moją wypowiedź;
- jako stary wyjadacz HD lekce sobie dziś ważę tak daleko idące testy zaawansowanych walorów technologicznych
Uwierz mi, że z 96 strafami lokalnego wygaszaniada się żyć.

Jeżeli szukasz "odjazdu" to poczekaj dwa, śmieszne tygodnie na White OLED od LG.

były posiadacz KURO 5090h.
pozdro

no i zamiast SKODA OCTAVIA kup SKODA FABIA - różnicę ceny poświęć na zakup OLED !
Bo w końcu przy TV rodzina spędza więcej czasu niż w aucie !!!
Samiec ALFA może mieć inaczej.
 
Ostatnia edycja:

fyrsztyk

New member
hehe, p. bluray, pytalem z czystej ciekawości :)
co do filmiku to NIE jest pytanie: kupic czy nie kupic...
bo TV praktycznie kupiony
chcialem tylko po prostu sprawdzic to o czym rozmawiano
przez jakies 20 stron na tym forum :)

Do tematu: nie sądzicie, że cuś malo informacji na necie jest o tym TV?
(wczesniej myslalem nad samsungiem 55d8000
i mnostwo jest opini na sklepach internetowych itp.)
pozdrawiam
 

farciarz13

New member
Witam:grin: własnie nabyłem LG 47LW980s za 3999 w MM w Wawie :) czy jestem szczęśliwym nabywcą czy nie to się okaże po jakimś czasie użytkowania tego tv ale na tą chwilę jestem pod wrażeniem obrazu :popcorn: pozdro
 

farciarz13

New member
Witam:) coś tu się cicho zrobiło na temat tego TV a szkoda bo z chęcią poczytało by się o wrażeniach innych szczęśliwych nabywców (bądż nie szczęśliwych) tego Lg :shock: Mogę powiedzieć ze swojej strony że jak dla mnie to faktycznie obraz w nim jest żyleta,filmy z lapka odtwarza super(bezprzewodowo-musiałem zainstalować na lapku PLEXa),3D jest super,dżwięk spoko tylko ten efekt halo jest faktycznie trochę irytujący :(( fakt faktem że widać go przy przełączaniu kanałów bądż przy wchodzeniu na aplikacje TV ale niestety czasami da się go zauważyć w czasie oglądania filmu :/ pewnie bym na to nie zwracał uwagi gdy bym o tym nie naczytał się na forum bo moja żonka twierdzi że niczego nie widzi :D ogólnie telewizorek jest zaje..... i przyjemnie się na to szkiełko patrzy a już filmy przyrodnicze(nie mylić z takimi od 18 lat) są naprawde kozak :) pozdro i czekam może ktoś się jeszcxze podzieli wrażeniami ,pozdro
 

mikador

New member
witam

czy oglądacie ten tv na standardowych ustawieniach czy je zmienialiście.

mam wrażenie, że fabrycznie jest ok :)

pzdr
Paweł
 

szewi1

Member
Mam dylemat zostawić Tv sobie, czy sprzedać i zrobić upgrade :) czy zrobić upgrade i zatrzymać... mimo upływu 2 lat od zakupu cały czas Tv daje radę jeśli chodzi o parametry
 
Ostatnia edycja:
Do góry