Telewizor do 3800 zł - plazma - led ?

Coolio16

New member
Witam , chciałem prosić o pomoc w zakupie telewizora 3d około 50" nie mniej niż 47' maxymalna kwota jakę mogę przeznaczyć to 3500 zł max 3800 zł. Nie posiadam żadnych modeli którymi jestem zainteresowany bo trochę się waham między LED a Plazma . Wpadłem na jednego LEDa z technologią pasywna którego mi polecił sprzedawca to LG 47w450U ale za duzo o nim nie wiem i moze w tym przedziale cenowym znajde cos lepszego. Telewizor będzie głównie używany do gier i filmów BR , do kablówki bardzo rzadko lub w ogóle na początku
bardzo proszę o pomoc w wyborze.
info:
jaka odległość od ekranu: 3 - 3.5 m
jak słońce świeci w pokoju: z tym nie ma problemu posiadam zasłony
Jak duży jest pokój: 20 - 22 m
jaki masz obecnie telewizor: Samsung 32" i Samsung 50 " BPS50b55
jakie programy najczęściej oglądasz - Nie oglądam telewizji ale planuje zakup dekodera polsatu w przyszłości
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - Fifty fifty
preferowana marka - Nie mam , zależy mi na jakości obrazu więc może być cokolwiek byle był bym zadowolony
czego nie lubisz w telewizorach - słabych kolorów i braku czerni
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 20 % do telewizji ,50 % Ps3 ,30 % komputer
ma stać czy wisieć - Narazie stać ale może w przyszłości powieszę

dodam że telewizor nie musi miec 3d bo zależy mi głównie na jakości obrazu , ale dobrzy by było mieć taki bajer , dzieki za pomoc ;)
 

Coolio16

New member
ten lg 570s daje rade ale nie potrafię nic znaleźć na temat input laga a jeżeli ma być duży to odpada bo zależy mi żeby w grach sprawował się dobrze , jest coś w tym przedziale cenowym godne polecenia ?
 

Coolio16

New member
więc odpuszczam , tak jak mówiłem nie potrzebuje 3d to taki "bajer" bez którego się obejdę spokojnie , 1 film na 50 w 3d nie jest tego wart według mnie. chodzi mi o ps3 i gry głównie fps , niby fajnie mieć te 3d jakiś tam dodatek coś nowego , ale jak na prawde jest tak słabo dam rade bez :)
 
Ostatnia edycja:

Coolio16

New member
byłem już przekonany żeby wziąć coś bez 3d ale moja dziewczyna upiera się na 3d z uwagi na "coś" nowego , rozglądałem się i znalazłem LG LW650T w dobrej ofercie z kinem domowym ale czytałem gdzieś że występuje na nim duży input lag , czy to prawda i da się to jakoś zniwelować ?
 

don111

Banned
chyba każdy nowy LG ma bardzo niski input lag, wystarczy ustawić złącze hdmi (pod które masz podpiętą konsolę, pc), w opcjach telewizora na "PC"
a tego 650s nie ma sensu brać, to krawędziówka... w tej kwocie już są lepsze LEDy, a jeszcze lepsze plazmy (tradycyjnie lepszy stosunek jakości do ceny)
 
Do góry