LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG CINEMA 3D – TELEWIZOR LG LW570S

lg-led-tv-47lw570s-large.png

LG 47LW570S Telewizory TV/Audio/Video
Telewizor LED LG CINEMA 3D LW570S to wynik połączenia innowacyjnej
technologii CINEMA 3D, inteligentnych funkcji Smart TV oraz stylowego wzornictwa.
TV LW570S dostępne są w rozmiarach 55, 47, 42 i 32 cale.
NajwaŜniejsze funkcje: CINEMA 3D, LED Plus, Motion Clarity Index 600Hz, Infinia
Light, Smart TV, Smart Share, Wireless Ready, Wi-Fi Ready, obsługa pilota Magic,
2xUSB 2.0, 4xHDMI 1.4 ver., wbudowany tuner satelitarny
Rozdzielczość: 1920x1080
Kontrast 8 000 000:1
Czas reakcji matrycy 2.4 ms
Motion Clarity Index 600 Hz
System udoskonalenia płynności obrazu TruMotion 100 Hz
Typ okularów 3D: polaryzacyjne CINEMA 3D, 2 pary w zestawie
Konwersja obrazu 2D do 3D - (wejścia RF, HDMI, USB, DLNA, Component,
Composite, RGB)
Kąt widzenia: 178/178 st.
Moc RMS 10W + 10W
LG Electronics Polska
5
System Surround Infinite 3D Surround
Dekoder MPEG-4 AVC(H.264)
Obsługa DLNA
Wejścia/Wyjścia: RF - antenowe x2 (T/C, satelitarne); HDMI x4; AV – wejście x2;
Component+Audio; Scart Full; Cyfrowe wyjście audio; RGB D-sub (15pin); PC audio;
LAN; Wyjście słuchawkowe
Sugerowana cena detaliczna brutto:
32LW570S – 4749 zł
42LW570S – 5749 zł
47LW570S – 7349 zł
55LW570S – 10149 zł
lge.pl
 

rufus1988

New member
Wątek otwarty ale tv w sklepach jeszcze nie ma. Dziś przeczytałem o tej serii i bardzo mnie zaciekawiła - 3D bez migreny, aby obejrzeć coś ze znajomymi nie trzeba 2tyś na okulary, Nano technologia, jak się nie mylę FULL LED - zapowiada się rewelacyjnie chociaż design'em wg mnie nie szaleją. Tak czy inaczej gdyby te TV okazały się czymś wyjątkowym byłbym w stanie wybrać wersję 47' zamiast 55' (względy finansowe) z tej serii, niczym 55' np. LE8500
 

redlum

New member
Bez reklam
no to cię zmartwię - ten TV nie ma nano technologi oraz podświetlenia FULL LED. Jest to zwykle EDGE LED z local dimming
 

rufus1988

New member
Widocznie błąd w opisie na jednym z portali, bo z pewnością czytałem o NANO Folii która ma być w nim zastosowana.
Co do EDGE LED - OK ; ale local dimming ? Co miałoby być lokalnie wygaszane skoro tv jest podświetlony diodami tylko przy krawędziach ? i jaki miałby być tego sens ?
 

Dariusz_C

New member
Widocznie błąd w opisie na jednym z portali, bo z pewnością czytałem o NANO Folii która ma być w nim zastosowana.
Co do EDGE LED - OK ; ale local dimming ? Co miałoby być lokalnie wygaszane skoro tv jest podświetlony diodami tylko przy krawędziach ? i jaki miałby być tego sens ?

Podświetlenie NANO będzie w LW950S.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam obiecane więc spokojnie czekam. Co prawda powinny zgodnie z obietnicą już być ale idą święta więc pewnie w LG mają moc pracy.
Przypomnę się po świętach.
 

bluray

Banned
Model 5LW570S jest już w cenie 7500 pln.
W necie niemieckim.
Zaraz i u nas będą go na tym poziomie oferować.
Pisanie , że ponad 10k to bzdura !

Inwazja pasywistów trwa.
 

maruco

New member
cena sugerowana i cena "na półce" zazwyczaj się różnią, wiadomo - sklepy zawsze wytargują jakieś rabaty itp. stąd też myślę, że ceny będą nieco niższe
 

amelia25

New member
Mam obiecane więc spokojnie czekam. Co prawda powinny zgodnie z obietnicą już być ale idą święta więc pewnie w LG mają moc pracy.
Przypomnę się po świętach.

wiadomo już coś z tym testem? nie mogę się doczekać Twojej opinii :) jak już będziesz testował to o ile mogę mieć prośbe to sprawdź jak się sprawuje ta konwersja z 2d do 3d :)
 

redlum

New member
Bez reklam
byłem dzisiaj w MM - 42LW570S 5500 (-vat) 47LW570S 7500 (-vat) 55LW570S ok 10000 - tylko że nie dojechały (55 cali) i mają być na dniach
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w poniedziałek będę dzwoni do LG ostatecznie, jak nie to kupię go z rynku i przetestuję
 

NickSon

Member
Pytanie do kikiego kiedy w Polsce pokażą się odpowiedniki serii z NANO LED czyli na ces nazywanych LW7700 i LW9500 no i oczywiście jakie będą ich ceny Patrząc na cenę niższego 570 nie wyglada to zbyt różowo. Wychodzi na to że LG na tym pasywnym 3d chce przyciąć sobie wiecej kasy niż inni producenci na aktywnych 3d Trochę dziwnie to wygląda że Samsunga 46d8000 można juz kupić za 6k a 570 startuje od ponad 7k... strach pomysleć o cenach tych dwóch wyższych modeli. Samsung wystartował ponad miesiac wczesniej i ich D8000 spadł z początkowej ceny przez mieiac o 2k zł :) Chyba LG spotka podobna zjeżdzalnia cenowa. Dobrze że mamy mocną złotówkę i niech tak zostanie :)
 
Do góry