Telewizor 55" do ok 6 tys

barburian

New member
Bez reklam
Ceny

Ja pierniczę dx900 za 7k , cena superr


No niestety rąbią nas z cenami ostro :)
W listopadzie można było kupić w UK Panasonica 65DX900 w komplecie z uchwytem oraz Blu-Ray 4K Panasonic UB900 w cenie za taki set - 12000 zł w przeliczeniu.
A w Polsce sam TV kosztował 15 tys w promocji
 

strazakp

Banned
To jest tylko kwestia przyzwyczajenia. Mnie Panasonic z mediami odpowiada. Wszystko działa prosto i szybko. Nie tak dobrze jak w Samsungu ale lepiej niz w Androidzie. Ale tam tez da sie przyzwyczaić. Do wszystkiego używam tabletu albo telefonu i specjalnego APP- tak jest łatwiej. NIE ZMIENIAJ ZDANIA
Podzielam twoja wypowiedź w 100%
 

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
I system i zasilanie.

Co masz na myśli pisząc system? Większość producentów produkuje telewizory multisystemowe- to znaczy mam na myśli głowice telewizyjna i dekodowanie MPEG2/4 itd. Różnice mogą tylko być w telewizorach z US bo tam wciąż SECAM i zasilanie 120V/60 Hz. Ale np Sony z US ma wszystko co potrzeba żeby działał w Europie. Choć w niektórych modelach może jest różnica w wyposażeniu na różne rynki. Np spotkałem LG tylko na rynek krajów Benelux i Francji. Albo Panasonic CX750 w Hooandii miał nazwę CX730 ale wszystko inne było takie samo. Sprawdziłem ze kupiony przeze mnie QLED Samsung jest produkowany w Słowacji tak samo jak te dostępne w Polsce. A z cenami to zazwyczaj w Polsce taniej tyle tylko, ze tu szybciej reagują na modele schodzące i wtedy sa spore rabaty.
 

remix1986

New member
Ja juz nie moge sie doczekac wtorku i tak sobie mysle bo zastanawiam sie nad soudbarem ewentualnie i pytanie do posiadaczy panasonica dx900 czy warto soundbar ? Bo czytalem ze ma na tyle dobre glosniki ze soundbar nic nie zmieni ze ewentualnie jak juz kino domowe jakies ale kina nie biore pod uwage.
 

remix1986

New member
To nie prawda. Dobry soundbar wymiata tak, że opad szczęki i to codziennie.

Mhm dobry czyli np jaki domyslam sie ze drozszy niz mlj budzet. Bo akurat duzo przezaczac niechce tak mysle 1000-1500 zl / 200-300 funtow i nie wiem czy w tej cenie znajde cos bo raczej chcialbym blizej pulapu minimalengo tu naciagania ceny jak w przypadku tv nie bedzie :p

I drugie pytanie mnie naszlo do posiadaczy bo z racji ze w uk jestem o kalibracje ciezko bo ceny tu maja kosmos niestety, i moze chociaz jakies sugestie ustawien domyslam sie ze to wiele moze i nie da bo to nie kalibracja ale moze cosik da :)
 

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
Soundbar ma dużo lepszy dźwięk w zakresie niskich tonów. Ja eksperymentowałem z wieloma i zawsze było lepiej niz z telewizora. Oczywiście do słuchania muzyki w tym zakresie cenowym sie nie nadają ale i tak jest lepiej niz bez. Jak dobrze poszukasz to w promocji znajdziesz JBL SB350 albo 400. Denona DHT S514. Philipsa 7140. Jak masz sporo kasy to NAIM
 
Do góry