telewizja 3D już za chwilę w każdym domu ?

spanker

New member
nie ma sie czym podniecac, prawdziwe 3d to natywne 3d bez okularow, poki co cwianiaczki beda probowac wyłudzic od na kase za pseudo 3d, choc w sumie wcale im sie nie dziwie
 

flipflap

New member
nie ma sie czym podniecac, prawdziwe 3d to natywne 3d bez okularow, poki co cwianiaczki beda probowac wyłudzic od na kase za pseudo 3d, choc w sumie wcale im sie nie dziwie


niestety koszt produkcji matrc LCD umożliwiających obraz 3D jest kosmicznie drogi. Główny powód to 19 a nie 3 subpiksele na punkt. na najbliższe kilka lat można o tym zapomnieć.
 

locutus23

New member
dzis oglądałem film bajke z blu ray 3d samsunga na c8000 czy c7000 a moze c9000 nie wiem chromowa podstawa ramka brush aluminium srebrna,prezentacja sklepowa media expert Rzeszów długo oglądałem efekty wychodza z ekranu tak do 50 cm ciekawie to wygląda
co do samego tv konstrukcja materiały wykonanie rewelacja brush aluminium podstawa solidna i ładna tylko tył wziety zywcem z b7000 plastik:( okulary solide nie uwierają zaraz po filmie zerkłem na laptopa firmy acer 3d efekt ten sam cena 2 tys zł
 

Luphis

New member
3D będzie się bardzo szybko rozwijać, jak największe firmy przeznaczą sporo funduszy na tę technologię, to możemy wkrótce doczekać się jakiejś rewolucji.
 

Dawidowski1000

New member
Powtórzę się, ale w moim domu najwcześniej stanie TV 3D drugiej lub trzeciej generacji.
Te pierwsze generacje zawsze są tymi "pierwszymi" z kulfonami i innymi błedami, nastepne są poprawionymymi wersjami poprzedników, pozbawiane różnych błędów vide Sony X3500 a seria X4500, oba mają 100HZ ale jak to 100HZ działa? Bez porównaia na korzyść X4500, tutaj będzie podobna sytuacja tyle że z obrazem 3D.
 

Luphis

New member
Ja jeszcze nie planuję wymiany telewizora, więc też w domu raczej nie będę miał 3D. Ale podejrzewam, że bardzo szybko rozwiną technologię 3D, bo jest to swego rodzaju hitem.
 

Luphis

New member
Bym się cieszył, jakby National Geographic i Discovery stworzyły kanały 3D, niektóre programy pewnie wgniatałyby w fotel (chociażby biegające lwy, albo pływające rekiny ;) )
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Fachowcem nie jestem, ale trochę czytałem więc postaram się Ci odpowiedzieć:
1. Zależy od technologii, np. technologia Philipsa WOWvx nie wymaga okularów

Ale wtedy to telewizor określa w którym miejscu siedzisz. Musisz być idealnie na wprost wokreślonym miejscu. Zapomnij o wspólnym (kilku osobowym) oglądaniu filmów meczów itp.
Znajdź gdzieś w sklepie ramkę 3D i zobacz jak to wygląda i sam stwierdzisz, że okulary nie sa takim problemem.
:)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
3D (dolar dolar dolar)

Chodzi o wygodę ;) Jednak oglądanie3D w okularach, a 3D bez okularów robi różnicę ;) Mi osobiście nie przeszkadza, ale na początku będzie problem z kupieniem okularów dla wszystkich domowników...


Telewizor za 8000 to na okulary nie będziesz miał 2000? No i blu ray za 1500.

Nowości kosztują.....
Poczytaj uważnie o 3D bez okularów, można oglądac tylko w określonym miejscu (odległość) od TV. W kinie:popcorn: nikt nie wyzywa na okulary a jak wyzywa to i zakłada.
 

ramsztejn

New member
Telewizor za 8000 to na okulary nie będziesz miał 2000? No i blu ray za 1500.

Nowości kosztują.....
Poczytaj uważnie o 3D bez okularów, można oglądac tylko w określonym miejscu (odległość) od TV. W kinie:popcorn: nikt nie wyzywa na okulary a jak wyzywa to i zakłada.
No jak już się decydować na porządny TV wraz z kinem domowym to okulary też trzeba sobie wliczyć w koszta- ach.
 
Do góry