Technics i Jamo S718

Rafal7

Banned
E Panie wiem ze to gniazda zasilania bo mam takie w amplitunerze i właśnie Cd mam tak podpięte.
Zobacz że kabel jest zamontowany na wsówki do płyty z zailaniem,wystarczy wyjąc i włożyć nowy przewód :p Denon PMA-720 por dentro - YouTube

Trzymaj filmik i zdjęcie.
 

Attachments

  • 720-3.jpg
    720-3.jpg
    95,5 KB · Wyś: 67
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Kurde jest :) bardzo nie audiofilskie
Dopiero 1520 ma odłączany
 

Attachments

  • 720.jpg
    720.jpg
    32,1 KB · Wyś: 61
  • 1520.jpg
    1520.jpg
    32,2 KB · Wyś: 51

werf

Active member
Bez reklam
Wiem ale tego nie nazywamy odłączanym kablem zasilania Ten kabel jest jak w radio-budziku lub lampce nocnej
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Ale bedziesz musial rozkrecac obudowe, nie wiem czy tam nie ma przypadkiem plomby, pozatym bedzie widac ze srobki ruszone i moze byc po gwarancji..
 

werf

Active member
Bez reklam
No właśnie redukcja i po temacie
Wymiana kabla nic nie wniesie co najwyżej kłopoty w przyszłości
 

Rafal7

Banned
Jeszcze nic nie zrobiłem, w przyszłym tygodniu będę miał wzmacniacz :)

Chłopaki, nie ubolewajcie tak nad tym, ten kabel jest zamontowany tylko na taki klips, wsuwki które się nasadza na płytkę z zasilaniem są w takim klipsie, naciskasz i wychodzi :)


Ze złotymi bolcami :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Tak sobie przypomniałem koncern D&M w amplitunerach na rynek UK stosuje kabel który da się rozebrać
Być może i u ciebie tak będzie że zdemontujesz redukcje i po krzyku
 

Attachments

  • zdjecie 1.jpg
    zdjecie 1.jpg
    38,6 KB · Wyś: 51
  • zdjecie 2.jpg
    zdjecie 2.jpg
    50 KB · Wyś: 60

Rafal7

Banned
Może się uda, kupno przejściówki to mały pikuś w porównaniu z zasilanie na 110 V.
Specjalnie dla was nie będę nic grzebał tylko kupie ta przejściówkę.:)
 

Rafal7

Banned
Werf tak myślałem sobie o tej rozbieranej wtyczce którą pokazałeś na zdjęciach, podejrzewam ze taka wtyczka jest montowana tylko w cd, tunerach radiowych i tunerach sieciowych.
Trzeba ten sprzęt jakoś podłączyć do wzmacniacza i do gniazdka, we wzmacniaczu nie zamontują angielskich wejść bo są po prostu za duże.
 

Rafal7

Banned
Będę musiał dobrze pogadać z Whiplash-em żeby mi zeskanował instrukcje, albo napisał do Horna żeby mu przysłali w pdf-ie ;)
 

werf

Active member
Bez reklam
D&M do amplitunerów i BD obecnie dołącza na każdy rynek to pewnie do wzmacniaczy też
Zresztą po co ci instrukcja do tego
 
Do góry