TCL wychodzi przed szereg - czyli referencyjne elementy wyposażenia w telewizorze TCL P60 - test. Tego jeszcze nie było w tej klasie cenowej.

yahm

New member
Udało mi się zainstalować HBO GO, ale nie działa nawigowanie pilotem. Podłączyłem mysz,ale nie udało mi się zalogować - cały czas cofa mnie do ekranu logowania... Może na to też masz jakiś sposób?
 

Ajothe

New member
Witam,

Proszę posiadaczy P60 o opinie na temat kolorów, jako że pojawił się test w którym ujawnione zostały parametry palety barw. W porównaniu do innych TV jest to wynik słaby:

70,8% - DCI P3
50,8% - Rec. 2020
96,1% - Rec. 709

Dla porównania Philips PUS6561:
87% - DCI P3
65% - Rec. 2020

Jak się do tego ma fakt że matryca ma panel 10bit ?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Pewnie wina niskiej jasności lub tej matrycy produkcji China Star czy jakoś tak która tyłka nie urywa...ludzie twierdzą że te Chińskie marki odstają odrobinę od tych znanych marek jeśli chodzi o obraz i podświetlenie...Zobaczymy co z C70 , który jest na pewno lepszy od P60 , trzeba czekać na opinie tych co kupili
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
nie wątpię :) nie mam go ale czytając opinie ludzi na temat innych telewizorów oni nie widzą nawet na 350 nitach :) ale nawet gdzieś czytałem że na KS7000 ktoś nie widział więc tego nie rozumiem już zupełnie ;) no chyba że zapomniał włączyć tego HDR-a :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja się nie podniecam HDR . Widziałem go w rożnych telewizorach , na rożnych obrazach.
Ważna ze jest.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mieliśmy na szkoleniu porównanie z HDR i bez -dwa ekrany obok siebie.
Byli dziennikarze , testery i kalibratorzy.
Wszyscy wskazali jako lepszy, bardziej naturalny obraz bez HDR .
Ale każdy wybiera to co lubi...
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
jak dają HDR w telewizorze no to można go wziąć , wolałbym kupić taki niż bez HDR który raczej w grach się przyda i na prawdę w dobrej jakości filmów to coś się tam zobaczy
 
Do góry