TCL wychodzi przed szereg - czyli referencyjne elementy wyposażenia w telewizorze TCL P60 - test. Tego jeszcze nie było w tej klasie cenowej.

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Właśnie na tv wyskoczyła mi aktualizacja oprogramowania. Tylko wersja 143 ale coś już ruszyło :). Więc za niedługo może będzie wkkoncu ta nową wyczekiwana aktualizacja :)
 

Tcep

New member
Mam sprawę... Mam Tcl 49p60 i mam soundbara Samsung podłączonego na AUX do tv, ale muszę całkowicie wyłączyć tv żeby załapał dźwięk z soundbara... A tak jak wyłącze tv bez ładowania androida to nie mam dźwięku. Jest jakiś sposób na to? Bo nie znalazłem żadnego rozwiązania... Z góry dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To było już wiele razy opisywane, że do sportu daje sobie bardzo dobrze radę.
W sprawie CI - napisz do urania-marek on na bezpośrednie informacje.
 

maxwell

New member
Temat ogólny o P60 jest zamknięty, a nie chcę zakładać nowego, bo mam szybkie pytanie. Jaka jest szerokość/długość nóżek podstawy w rozmiarze 43"? Cały telewizor ma 97,1cm więc ta długość między nóżkami będzie trochę mniejsza, ale potrzebuję znać dokładny wymiar.
Bo szerokość/głębokość znalazłem, że jest 18,9cm- to też mógłby ktoś potwierdzić?
 

latouffe

New member
Dlaczego P60 temat na forum zostal zamkniety?

Zastanawialem sie jak tutaj podlaczyc pare dyskow zewnetrznych?

Mam czteroportowy hub usb 3.0 podlaczony do gniazda 3.0. Niestety jak mam podlaczony pendrive, pada oraz zewnetrzny HDD to mi wszystko laguje. Jak ogladam film z HDD to rwie lub dzwiek jest przesuniety. Jezeli gram przez pada to odlacza mi sie co chwile.

Cos ktos wie?

I zastanawialem sie czy nie kupic soundbara ale sa podobno jakies problemy z podlaczeniem? Czy zostalo to jzu naprawione?

Dziekuje
 

firefl

Active member
Bez reklam
Dlaczego P60 temat na forum zostal zamkniety?

Zastanawialem sie jak tutaj podlaczyc pare dyskow zewnetrznych?

Mam czteroportowy hub usb 3.0 podlaczony do gniazda 3.0. Niestety jak mam podlaczony pendrive, pada oraz zewnetrzny HDD to mi wszystko laguje. Jak ogladam film z HDD to rwie lub dzwiek jest przesuniety. Jezeli gram przez pada to odlacza mi sie co chwile.

Cos ktos wie?

I zastanawialem sie czy nie kupic soundbara ale sa podobno jakies problemy z podlaczeniem? Czy zostalo to jzu naprawione?

Dziekuje

A ten hub to aktywny? Czyli czy ma zasilanie niezależne od usb? Pasywne huby zwykle nie dostarczają wystarczająco mocy dla kilku urządzeń. Główny prądożerca to hdd. i chyba też pad
 

dedoer

New member
A ten hub to aktywny? Czyli czy ma zasilanie niezależne od usb? Pasywne huby zwykle nie dostarczają wystarczająco mocy dla kilku urządzeń. Główny prądożerca to hdd. i chyba też pad

Masz rację, na 100% o to chodzi. Podłącz dysk do portu 3.0, a pada możesz używać w porcie 2.0.
 

latouffe

New member
Ok... O to chodzi! Czyli jezeli kupie aktywny hub to wszystko bedzie ok? Super!

PS: Do usb2.0 mam podlaczony dongle 2.4ghz pod klawiature i myszke logitech.
A przez usb3.0 chcialem puscic moje dyski 3.0
 

adam80

Member
Witam. Pytałem już kiedyś, może teraz ktoś odpowie - czy w tym telewizorze w czasie nagrywania na dysk (PVR) można równocześnie korzystać np. z komputera przez gniazdo HDMI. edit: czy to możliwe że ten TV nie ma funkcji PVR ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry