TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

grzegorz1652

New member
Witam. Mam pytanko do zamawiających pilot w neonet czy odebraliscie już swoje piloty? Bo mi status wisi od tamtego tygodnia taki sam że czekają na dostawę od producenta
 

djmarco83

Member
Wiam
Mam bliźniaczy telewizor U43P6046 (Thomson 43uc6406) od wczoraj i mam kilka pytań.


Czemu na TVN Player nie działają treści w 4k?
Jak zmienić ustawienie częstotliwości odświeżania?
Posiada ktoś plik z kalibracją?


Widzę posty o Android 8.0 a u mnie jest 7.0. Gdzie znajdę aktualizację do 8.0?



Z góry dziękuję.
 
Ostatnia edycja:

klossowski

New member
...
czemu na TVN Player nie działają treści w 4k?
Jak zmienić ustawienie częstotliwości odświeżania?
Posiada ktoś plik z kalibracją?


Widzę posty o Android 8.0 a u mnie jest 7.0. Gdzie znajdę aktualizację do 8.0?
...

1. Nie wiem
2. Nie da się
3. Napisz do @kiki, ale najpierw sprawdź jaką masz matrycę. (wejdź w zaawansowane ustawienia obrazu i jak kontrast będzie podświetlony wystukaj 9735, jak masz matrycę LC430EGY, to kalibracja od @kiki Ci się nie przyda.
4. Pierwszy post: http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/138107-pliki-aktualizacji.html
 

djmarco83

Member
Napisałem do @kiki ale nie dostałem odpowiedzi. Te pliki widziałem ale nie wiedziałem że jest jeden plik aktualizacyjny do wszystkich TV :)
1. Nie wiem
2. Nie da się
3. Napisz do @kiki, ale najpierw sprawdź jaką masz matrycę. (wejdź w zaawansowane ustawienia obrazu i jak kontrast będzie podświetlony wystukaj 9735, jak masz matrycę LC430EGY, to kalibracja od @kiki Ci się nie przyda.
4. Pierwszy post: http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/138107-pliki-aktualizacji.html

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

djmarco83

Member
Niestety ale mam tą gorszą matryce :(
c0e58fa5f351bde158494a0df8564e65.jpg


Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

djmarco83

Member
Hmmm, u mnie pomarańcz jest. Ale jeszcze sprawdzę na jakieś grafice z Orange.
No to o pomarańczowym raczej będziesz mógł tylko pomarzyć :bober: Ale jak uda Ci się coś ustawić to daj znać, bo u mnie niestety jak widzę reklamę Orange to załamać się można...

Właśnie chciałem wgrać androida 8.0 ale... Niby się wygrał z tym, że TV nie chce się uruchomić. Wisi na logo Thomson

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

dagmara111

New member
TCL u55p6006 mam problem przy korzystaniu netflixa.podczas oglądania filmu cały czas przelatują pixele po ekranie.to samo jest gdy oglądam filmy z dysku USB
.za to z UPC z dekodera problemu nie ma. pomoże ktoś.
 

spiewak69

New member
widziałem że ktoś miał już problemy z USB po aktualizacji do android 7 - przestało działać - macie może rozwiązanie problemu?

trochę za duzo kopania w ty wątku...
 
Status
Zamknięty.
Do góry