TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

romeczek7

New member
Rozumiem zniecierpliwienie dotarcia do najnowszego softu, ale pragnę ostudzić wasze emocje. Ten soft również zawiera błędy, tym razem problem jest z podświetleniem. Po obejrzeniu materiału w HDR, kiedy wracamy do oglądania programów TV rozregulowuje się podświetlenie ekranu. U mnie ustawione było na 35 a ekran świecił jak przy 100. Oczywiście restart TV pomaga.
 

majerek11

New member
U mnie zaczęły się problemy z odtwarzaniem filmów w Kodi i Youtube. Dźwięk leci ok a obraz się zacina co chwila. Nie ma znaczenia w jakiej są rozdzielczości (4K, HD, 480). Mam wersję androida 7 z automatycznej aktualizacji.
Na laptopie wszystko działa więc nie jest to problem z szybkością internetu.
Jakieś rozwiązania tego?
 

romeczek7

New member
Pisałem o sofcie v353. Sprawa wariacji kolorów po obejrzeniu w HDR została naprawiona, ale za to przerzucona na podświetlenie panelu. Nie resetuje się po wyjściu z trybu HDR. Panie Marku proszę o zgłoszenie tego do fabryki.
 

Fabus

New member
Rozumiem zniecierpliwienie dotarcia do najnowszego softu, ale pragnę ostudzić wasze emocje. Ten soft również zawiera błędy, tym razem problem jest z podświetleniem. Po obejrzeniu materiału w HDR, kiedy wracamy do oglądania programów TV rozregulowuje się podświetlenie ekranu. U mnie ustawione było na 35 a ekran świecił jak przy 100. Oczywiście restart TV pomaga.

Mowisz o 353? A cos nowego/innego/bardziej pozytywnego zauwazyles ?:p
 

chincol

New member
Pisałem wcześniej o kiepskiej płynności ruchu podczas oglądania piłki nożnej na IPLA. Po obejrzeniu LM na żywo w TVP stwierdzam, że płynność jest lepsza niż na playerze. W mojej subiektywnej opinii nie jest idealnie, ale całkiem przyzwoicie jak dla przeciętnego widza sportowego bez wygórowanych wymagań.
 

romeczek7

New member
Myślę, że ta poprawka miała głównie wyeliminować problem z HDR, żadnych większych zmian nie ma. Nie dodano White Balance.
 
Status
Zamknięty.
Do góry