TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

rafalcool1

New member
Nie bardzo wiem o co chodzi. Po wyłączeniu nic się nie podświetla, poza niebieskim paskiem pod TV, który można wyłączyć w ustawieniach TV.
U mnie jak tv jest na normalnych ustawieniach jest jak u Ciebie czyli dioda podświetla się w standby.
Wtedy jest ok.
Problem występuje jak mam w opcji zasilania włączone natychmiastowe uruchamianie.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Mam problem z polskimi znakami w tym TV.
Konkretnie chodzi o wprowadzane znaki z klawiatury Logitech K270 podlaczonej przez dongla usb. Nie ma ich (polskich znakow) ani w przedladarce Chrome, ani w Office Suite (nad czym najbardziej boleje).
Jak sobie z tym poradzic?
 

kicio999

New member
Hej,jest ktoś w stanie powiedzieć jak działa tuner satelitarny w tym telewizorze,czy jest dobrej jakości ,czy programy sd,hd,4k bezpłatne są dobrej jakości,no i wogóle jak oceniacie po dłuższym urzytkowaniu jakość obrazu na tym telewizorze ? , i czy w telewizorze jest pełna przeglądarka,czy odtwarza np. cda ? ,jak bym brał to 43".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
On ma wolne dwa dni.
Napisz na PW dam Ci kontakt.

Tak, jest pełna przeglądarka.
Tak, odtwarza CDA i nie tylko.
Masz extra programy via internet i to również w 4K.
 

omot

Member
Potwierdzam, potwierdzam. Juz kila razy tak bylo, że Kiki mowil,
ze do poniedziałku/końca tygodnia / końca miesiąca i ....
za każdym razem nie pisał do końca którego poniedziałku/tygodnia/miesiąca.
;]
Więc trzeba to brać ostrożnie.
BTW .. co ma być takiego fajnego w tym androidzie 7 w stosunku, do 6,
ze tak bardzo wszyscy na niego czekają ?
 

DLUGI321

New member
Podejrzewam że w samym androidzie nic ciekawego nie będzie zmiana numerka i tyle. Jednak większość czeka na ten update bo liczy że rozwiąże on znalezione błędy z dzwiękiem modułem CI itp
 

Pneumat2

New member
Ja samego Androida nie jestem ciekawy ale tego co kiki wymyśli tym razem:) są tylko dwie możliwości, albo to przemilczy albo napisze że wydarzyło się coś niebywałego w fabryce i termin musiał zostać przesunięty o kolejne 2 tygodnie:)
 
Ostatnia edycja:

tomasz.k

New member
Czy wy myslicie ze fabryka to cos wspanialego co wie kiedy bedzie jaki soft do sciagniecia z chinskiego serwera?
Przeciez to tylko linia montażowa, z softem maja co najwyzej tyle wspolnego ze wrzucaja go na flasha i odpalaja diagnostyke - ale to ze wyjdzie nowy jako update nie znaczy ze fabryka go kiedykolwiek zobaczy :) Rownie dobrze mogli dostac paczke zeby sprawdzic czy wystartuje i koniec.
Tam nie ma ludzi decyzyjnych w temacie softu - kiedy bedzie sie nadawal i do czego, tacy beda w chinach w dziale developmentu i testow a wydaje mi sie ze tcl takich u nas nie prowadzi.
 

DLUGI321

New member
Też jestem ciekaw jaką teraz będą mieli wymówkę. Jeśli chodzi o aktualizację ja jednak czekam z nadzieją że jednak będzie i naprawi zgłoszone błędy choćby błąd z modułem CI bo już mnie do szewskiej pasji doprowadza ten ciągły komunikat o jego podłączeniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry