TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
Czy wy myslicie ze fabryka to cos wspanialego co wie kiedy bedzie jaki soft do sciagniecia z chinskiego serwera?
Przeciez to tylko linia montażowa, z softem maja co najwyzej tyle wspolnego ze wrzucaja go na flasha i odpalaja diagnostyke - ale to ze wyjdzie nowy jako update nie znaczy ze fabryka go kiedykolwiek zobaczy :) Rownie dobrze mogli dostac paczke zeby sprawdzic czy wystartuje i koniec.
Tam nie ma ludzi decyzyjnych w temacie softu - kiedy bedzie sie nadawal i do czego, tacy beda w chinach w dziale developmentu i testow a wydaje mi sie ze tcl takich u nas nie prowadzi.



Ale jak się nie wie to się chyba głosu nie zabiera. Pan kiki pisze jednak z przekonaniem i pełną wiedzą podając jednak dość konkretne terminy niestety nie pokrywające się z rzeczywistością.
 

BauerHumpe

New member
Obraz i dźwięk nie są zsynchronizowane

Cześć, używam Tłumacza Google, więc proszę zignoruj złe tłumaczenie :)

Przeszukałem forum w poszukiwaniu problemu dotyczącego braku synchronizacji obrazu i dźwięku podczas oglądania telewizji przez satelitę (ASTRA 19.2E). Zaktualizowałem oprogramowanie układowe do wersji v.173 i przywróciłem ustawienia fabryczne. Obraz i dźwięk nadal nie są zsynchronizowane. Czy ktoś ma ten sam problem, a jeśli tak, czy istnieje na to rozwiązanie?

Mam U65P6046 i uwielbiam to. Naprawdę dobry stosunek jakości do ceny!
 

shuten

New member
Mam również opóźnienie dźwięku na Thomson 43UC6404 na wyjściu koncentrycznym. Analogicznie działa dobrze. Od wersji v173 współosiowe audio działa zarówno w trybie TV, jak i Android. Próbowałem dostosować przez opcję opóźnienia SPDIF, w Advanced Audio (coś pomiędzy 16-23). Ale wydaje się, że opóźnia się
 

BauerHumpe

New member
A z innego źródła też masz taki problem ?


Mam również opóźnienie dźwięku na Thomson 43UC6404 na wyjściu koncentrycznym.
Analog funktioniert das gut.​
Analogicznie działa dobrze.
Seit v173 funktioniert Koaxial-Audio sowohl im TV- als auch im Android-Modus.​
Od wersji v173 współosiowe audio działa zarówno w trybie TV, jak i Android.
Ich habe versucht, mit SPDIF Verzögerung Option, in Advanced Audio (etwas zwischen 16-23).​
Pr óbowałem dostosować przez opcję opóźnienia SPDIF, w Advanced Audio (coś pomiędzy 16-23).
Aber es scheint sich zu verzögern​
Ale wydaje się, że opóźnia się


Nie zauważyłem problemu z jakimikolwiek innymi źródłami wejściowymi, właśnie podczas oglądania telewizji przez satelitę. v173 rozwiązał problem z analogowym wyjściem koncentrycznym, ale nie poprawił dźwięku telewizora podczas oglądania telewizji. Zdarza się to tylko okazjonalnie i przy kolejnej zmianie kanału często znika. Opcja opóźnienia SPDIF nie rozwiąże mojego problemu. Pozdrawiam, Ben
 

Cahir09

New member
Jak najlepiej ustawić parametry do piłki nożnej (55P60)?
Jest niby tryb sportowy, ale chyba daje domyślne ustawienia i podbija (za) bardzo kontrast.
 

michal.palasz

New member
Jaki to dziś mamy dzień? Acha, środę.

Czyli jeszcze tylko cztery dni do kolejnego poniedziałku, a jak wiadomo, "najdalej w poniedziałek..." :)
 
Ostatnia edycja:

Rossi90

New member
Ja ogólnie też podzielam zdanie osoby powyżej. Telewizor fajny, ale brakuje mu paru rzeczy do idealności i liczę, że Andek 7 zmieni parę problemów, ale szczerze to nie wiem czy ten soft wyjdzie kiedykolwiek.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Soft jest gotowy i czeka na decyzje.
Sony było pół roku, Philips pół roku i nikt nie przeklinał.
 

jungli

New member
Uszanowanie,

jest rozwiazanie dla modelu 60 cali, by Xbox One S widzial go jako panel 4k?
Kopie po sieci i wiem, ze problem istnieje ale nie wiem czy jest rozwiazanie...

Bede wdzieczny za info Pany

pozdroofka

EDIT
Zainspirowany filmikiem z YT o modelu ROKU, w Xboxie trzeba zmienic zaawansowane ustawienia wyswietlania z HDMI na automatyczne i bangla:) W koncu to denny windows:)
 
Ostatnia edycja:

rafalcool1

New member
Ja ogólnie też podzielam zdanie osoby powyżej. Telewizor fajny, ale brakuje mu paru rzeczy do idealności i liczę, że Andek 7 zmieni parę problemów, ale szczerze to nie wiem czy ten soft wyjdzie kiedykolwiek.
Sam Android nie zmieni nic pod względem technicznym. Producent musi wprowadzić zmiany w sterowanikach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry