TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Buzol

New member
Hej,
pytanko jeśli chodzi o youtube. Mam problem, mianowicie aplikacja nie wyświetla pod filmami które oglądałem czerwonego paska pokazujacego postęp oglądania. Tak samo gdy przerwę oglądanie każdy film startuje od początku. Jestem zalogowany na to samo konto na TV co na każdym innym urządzeniu.

Dodam, że poprzednio miałem Samsunga z Tizenem i tam gdy np. na kompie przerwałem jakiś film to potem na TV startował od tego momentu gdzie przerwalem. Apliakacja pokazywała również które filmy widziałem itp. itd.
 
Ostatnia edycja:

dinar

New member
TCL P60 - nie wiem gdzie wyłaczyć tryb uśpienia [pojawia sie napis po 4 godz anuluj]mam pokój 6x5 m oglądam z około 4m i kąt widzenia tego TV to jakieś 45 stopni,siedząc z boku to obraz jest matowy,goście siedząc na wprost to jest OK ale ci co siedzą 3 m od siebie oczywiście do ekranu mają około 4 m to obraz jest słabszy,matowy.
 

dinar

New member
TCL P60 - nie wiem gdzie wyłaczyć tryb uśpienia [pojawia sie napis po 4 godz anuluj]mam pokój 6x5 m oglądam z około 4m i kąt widzenia tego TV to jakieś 45 stopni,siedząc z boku to obraz jest matowy,goście siedząc na wprost to jest OK ale ci co siedzą 3 m od siebie oczywiście do ekranu mają około 4 m to obraz jest słabszy,matowy.
TV naziemna też nie działa jak podłączę WIWE to jest OK.
 

Buzol

New member
Dla tych którzy nie robili upgrade do ostatniej dostępnej wersji ze strony producenta:
Nowa wersja poprawia problem z głośnością, teraz na wszelkich źródłąch (TV, aplikacje, HDMI) jest tak samo. Nie trzeba już np na YT dawać na 60.
 

Fabus

New member
Dla tych którzy nie robili upgrade do ostatniej dostępnej wersji ze strony producenta:
Nowa wersja poprawia problem z głośnością, teraz na wszelkich źródłąch (TV, aplikacje, HDMI) jest tak samo. Nie trzeba już np na YT dawać na 60.

Mowisz o wersji 143, czy masz juz moze jakas nowsza?
Na stronie TCL dalej wisi 143.
 

Buzol

New member
To chyba zrobię ta aktualizację. Bo narazie się wstrzymywałem hehe
Polecam, mi jescze naprawił problem z tym, że po uśpieniu mi się overscan jakoś dziwnie włączał. Genelranie jak robisz z pliku to nic nie zmienia poza ustawieniami dźwięku bo w nowym sofcie trochę inaczej to wygląda, ale aplikacje, kalbiracja itp zostaje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry