TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

grzegorz1652

New member
Powinno się udać.


niestety się nie da :( próbowałem już nawet wersji 379 i niestety nie można wymusić instalowania niższej wersji androida. Pendrive sformatowany na FAT32 i wkładam do usb 2.0, wył. tv z prądu, przytrzymuje środkowy przycisk włączania Tv i wpinam do prądu. jednak TV po dłuższej chwili uruchamia się normalnie. czy jest jakiś inny sposób?
 

firefl

Active member
Bez reklam
nie każda wersja daje się zainstalować w ten sposób. Pamiętam, że v369 się nadaje. Potem można podnieść numer. Inne też ale nie pamiętam numerków. Były takie, które się nie nadają. Czy to dostatecznie inny sposób?
 

Sofa

New member
No okazuje się że mam dokładnie to samo :lol:


TV się włącza, bo jak się poświeci latarką na ekran to widać że piksele wyświetlają obraz (znaczek TCL, animację wczytywania androida itp.) - siadło podświetlenie matrycy zapewne :cool: Stąd czarny ekran nagle... Zupełny przypadek że w podobnym czasie dzieją się takie atrakcje u trzeciego z kolei użytkownika :roll: Ilu kupiło i nie zna tego forum, a zapewne też im "wyzionął ducha" ten wspaniały sprzęt :mrgreen:


No i tradycyjnie - czekamy na kolejnych szczęśliwców. Czas zapiąć pasy i regularnie czytać ten wątek - będzie się działo


Proszę bardzo, zgłaszam się :) Niestety mój również wyzionął ducha (2,5 roku). Czy ma jakikolwiek sens szukanie serwisu i naprawa? :niewiem:
 

xyz88

New member
Wie może ktoś czego to wina nie dość że tv żyje własnym życiem to gdy włączę Xbox one x lub ps 4 pro to wiecznie się włącza i wyłącza HDR nic nie da się oglądać i nie da się grać a jak jest podpięty evobox to znów mruga hdmi dodam że kupiłem nowe kable i to bardzo dobrej jakości i dalej to samo wgrywałem nowe softy i nic. Dodam że jak już jest możliwość używania tego her to chciałbym go mieć a nie tylko dlatego żeby miał go w nazwie
 

aocaoc

New member
Mam problem ze sparowaniem kontrolera xbox one z tv. Wyszukuje urządzenie, paruje i wyświetla komunikat o nieudanym parowaniu. Ma ktoś jakiś pomysł?
 

firefl

Active member
Bez reklam
nie znam żadnej informacji od producenta. Można zgadywać. "Zwykłe" wersje mają v przed numerem. Niektóre mają R. Ja nie lubię bo kiedyś coś... zapomniałem...
 

firefl

Active member
Bez reklam
zabawne... tam wszystko jest w katalogach typu test. Co to znaczy oficjalny release w przypadku tego producenta? Jak dla mnie są kolejne numerki kolejnych wersji testowych. Te wersje testowe czasem są udostępniane przez OTA...
 

tomasz.k

New member
zabawne... tam wszystko jest w katalogach typu test. Co to znaczy oficjalny release w przypadku tego producenta? Jak dla mnie są kolejne numerki kolejnych wersji testowych. Te wersje testowe czasem są udostępniane przez OTA...

Masz racje, test którego nikt nie skończył testować bo by wyszło że sie do kosza nadaje :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry