TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
Zmierzam w kierunku stwierdzenia, że nie raz na aktualizacje czeka się nawet kilka miesięcy dlatego próbuje wybadać co, jak, gdzie i kiedy:) Forza Horizon 3 czeka na testy HDR:p Kolega z playstation 4 miał zrobić testy ale widzę, że coś ucichło, wiem uczepiłem się tematu ale ciekawy jestem jak na tym Tv wyglada HDR w grach szczególnie, że poziom jasności za duży nie jest ale jednak panel ma 10bit i kilka filmów w HDR widziałem i różnica jest widoczna gołym okiem. Trzeba uzbroić się w cierpliwość ale wiadomo jak to z tym jest..
 

wookash0

New member
poza niemozliwoscia wylaczenia wbudowanych glosnikow, mam jeszcze jeden problem do zgloszenia - mianowicie slaby transfer po wifi 5ghz, na 2.4 ghz mam 2x wyzszy transfer.. odkrylem to, bo buforowaly mi sie filmiki w sieci lokalnej strumieniowane po DLNA, na wifi 2.4ghz nic sie nie wiesza..

Aha, temat glosnikow zglosilem tez do TCL na infolinii, wyslali zapytanie do odpowiedniego dzialu, jak bede mial odpowiedz, dam znac.
 

Pikus1977

New member
No i chyba najpoważniejszy wykryty problem nie do zaakceptowania!!! Po odłaczonym zasilaniu od tv nie zapamiętuje ustawień obrazu od balansu bieli, balans bieli 10P, przestrzeń kolorów. !!!
 

Pneumat2

New member
No i chyba najpoważniejszy wykryty problem nie do zaakceptowania!!! Po odłaczonym zasilaniu od tv nie zapamiętuje ustawień obrazu od balansu bieli, balans bieli 10P, przestrzeń kolorów. !!!

To chyba naturalne, że przy braku całkowitego zasilania nie zapamiętuje ustawień. Musiała by być jakaś bateria wbudowana podtrzymującą nawet niewielkie zasilanie.. tak sądzę;)
 

Fisher21

New member
a czy wersja 43 cale na pewno ma matryce VA ? pytam bo mam i jak przejezdzam palcem to nie zostają takie smugi charalterystyczne dla matryc VA i zaskakujaco dobre kąty widzenia...
 

Pneumat2

New member
o pamięci nie ulotnej nie słyszał? ta podtrzymania zasilania nie potrzebuje..

Prędzej to pomyślałem jeszcze o pliku konfiguracyjnym który zapisuje te dane na pamięci wewnętrznej urządzenia ale o nieulotnej nie skojarzyłem. Ok Wikipedia pomogła:) czyli to co napisałem to właśnie pamięć nieulotna:)
 
Ostatnia edycja:

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
No i chyba najpoważniejszy wykryty problem nie do zaakceptowania!!! Po odłaczonym zasilaniu od tv nie zapamiętuje ustawień obrazu od balansu bieli, balans bieli 10P, przestrzeń kolorów. !!!


Co ty gadasz ja miałem odłączony tv przez 5dni i normalnie wszystko mi zapamiętało zero. Tym problemów
 

Pikus1977

New member
Co ty gadasz ja miałem odłączony tv przez 5dni i normalnie wszystko mi zapamiętało zero. Tym problemów

No to zapewne jest w mym TCL - u jakiś problem... Inne ustawienia zapamiętuje, a te które wymieniłem nie zapamiętuje, czyli po odcięciu od fazy wracają do ustawień fabrycznych.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
A na jakich ustawieniach ustawiasz tv? Na standart , film czy innych i czy w opcjach tam masz też zaznaczone , zastosuj dla wszystkich trybów
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Jeszcze jedno do jakiego wejścia HDMI macie podpięte swoje dekodery ?? Ja mam taki problem wpięty do HDMI 1 brak dźwięku w programie mxplayer pro wpiolem do hdmi2 wszystko śmiga o co kama??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź sam to się przekonasz. W tej klasie cenowej lepszego nie kupisz.
Po kalibracji gra bardzo dobrze.
 

dinar

New member
Drugi dzień testowania tego 55'' P 6046 - podłączony do dekodera z Orange i jak na razie wszystko działa,więcej info dodam za kilka dni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry