TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Rafal7

Banned
Wymianę doświadczeń ? :D :D
Zgłaszanie problemów to wymiana doświadczeń? :D
Prawdziwy z Ciebie Janusz bez dwóch zdań

Nie wiem co chcesz od Panasonica, ale o normalnym tv który jest wyprodukowany przez normalna firmę możesz pomarzyć, a teraz wymieniaj doświadczenia bo pewnie znów coś nie działa :D.
 

janusz

New member
Bez reklam
Na moim TCL działa 30 razy więcej funkcji niż w każdym Panasonicu i nie zgłosiłem
dotychczas ani jednego problemu. Kupiłbym Panasonica jakby kosztował 30% mniej od tcl. Bo nie jestem przywiązany do żadnej marki, kupuje zawsze najlepszy produkt w najlepszej cenie.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Każdy woli co innego...jeden Philips , drugi TCL a trzeci Samsung , decyzję podejmuje kupujący a nie forumowicze , jeśli ktoś kupił np Philipsa to jest JEGO DECYZJA którą należy uszanować więc ta dyskusja nie ma sensu
 

janusz

New member
Bez reklam
Ralf daj luz. Masz pewnie dobry zewnętrzny smart lub podlaczonego kompa, ale nie każdy chce mieć 2 urządzenia. Wolny wybór. Mogę Cię zapewnić, że Android w TCL to smart na poziome boxa za około 200-300 zł., co większości użytkownikom wystarczy aż nadto.
 

Rafal7

Banned
Ja nie mam kompa podpiętego pod tv, nie mam wewnętrznego Smarta, ba nawet na swoim Samsungu nie mam włączonego Smarta
Dla mnie są to zbędne rzeczy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma extra obraz i wyposażenie.
- obraz
- czerń
- podświetlenie
- aplikacje
- multimedia
- obsługa głosowa
- wirtualna myszka
- Android 17
- MxPlayer
- Terrarium
- szczotkowane aluminium.
Jeśli komuś się nie podoba kupuje sobie inny model.
 
Status
Zamknięty.
Do góry