TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

rafalcool1

New member
Czemu wywaliłeś mój post co?
Za co ostrzeżenie co?
Kogo obraziłem?
Co w moimi poście było nie tak?
Wytknięcie cyrku w jaki sposób działa Tcl?
Przecież pisałem na temat o Tcl.
O czym jest temat? O Samsungu, Sony?

Znów zaczynasz?
Witaj w klubie też dostałem.
To jakaś kpina każde negatywne zdanie jest usuwane.
Po to jest forum żeby pisać o błędach.
TCL P60 ma też skopany programowo bluetooth.Na pilocie tego nie widać ale na soundbarze to jest masakra.Co bym nie podłączył to i tak brak synchro. Porażka i koniec.
 

akhil

New member
Jeśli ktoś ma problemy z systemem Android 7.0 w wersji 315, który został zaktualizowany przez USB.

Teraz zrób ponownie update.pkg v315 android 7.0 firmware.
Zainstaluj tę aktualizację.pkg i wykonaj ponownie kroki.

Teraz zrobiłem to i mój problem z aplikacjami rozwiązany głównie :).

Zalecam więc ponowne flashowanie z dysku USB za pomocą v315. Ponownie dane zostaną usunięte, ponieważ zostaną przywrócone do ustawień fabrycznych. ale znajdziesz różnicę, jeśli to zrobisz ..

Problemy, które rozwiązałem, są.
1. W kodi lub kilku innych aplikacjach stawiałem czoła czasowi, który automatycznie zmieniał się na czas.
Jest on rozwiązywany po ponownym zainstalowaniu Androida 7.0 przez napęd USB. Nawet jeśli dane utracone, ale dobrze ...

2. Problem z odłączaniem Bluetooth jest mniejszy. Teraz łączę się raz dziennie, poprzednio muszę to robić za każdym razem, gdy włączam telewizor.

Jestem teraz szczęśliwy :)

Tak więc, jeśli masz problem z oprogramowaniem układowym v173, ponownie zapisz to oprogramowanie układowe v173, aby rozwiązać niektóre problemy systemowe, takie jak awarie aplikacji itp.

Jeśli jesteś w wersji 315 flashuj tę wersję tylko raz :)

Tak więc, jeśli ktokolwiek aktualizuje ręcznie przez USB, polecam zrobić dwa razy, ale nie od razu, dać co najmniej jeden dzień przerwy przed zrobieniem
 

dropsik

New member
Nie mogę znaleźć. Jak ustawić szybkie uruchamianie tcl p60 ? Wczoraj system zaktualizował mi się do androida 7. I od tego czasu tv za każdym razem włącza mi się długo uruchamiając Androida. Jak ewentualnie powrócić do Androida 6 z poziomu systemu (tj bez usb itp.)
 
Ostatnia edycja:

rafalcool1

New member
Na tej samej instalacji i antenie nie odbieram np.niektórych kanałów z czeskich muxów.Czasami też mam "brak sygnału" z krajowych muxów.
Dla wykluczenia wadliwej instalacji podpinałem inny tv Samsung i LG.
Odbierają czeskie muxy oraz regionalne sygnał jest b.mocny.
Podłączyłem też dekoder z dvb-t i też działa poprawnie.
Wygląda na to że TCL ma słabą głowicę.
 

Olsonik

New member
Nie mogę znaleźć. Jak ustawić szybkie uruchamianie tcl p60 ? Wczoraj system zaktualizował mi się do androida 7. I od tego czasu tv za każdym razem włącza mi się długo uruchamiając Androida. Jak ewentualnie powrócić do Androida 6 z poziomu systemu (tj bez usb itp.)

"domek" - ustawienia - power - instant power on

ktos pytal o amplituner, podlaczamy go pod hdmi 2

od siebie dorzuce:
czasem podczas ogladania youtube obraz sie zacina co kilka sekund, gubi ramki - mikro zacieca, lecz dzwiek leci normalnie bez znieksztalcen.
 
Ostatnia edycja:

dropsik

New member
Mam ustawione na "instant power on" lecz po tym jak wczoraj sam zaktualizował mi się w tv android do 7 to wogole nie działa szybkie włączanie.
 

madekp

Member
Odłącz z prądu na 1 min. Zapewne w ustawienia zaawansowane też nie możesz wejść?

Do Olsonik.Weż odinstaluj tę wersję i pozostaw fabryczną hula i śmiga bez żadnych przycinek.Test 4k 60fr też płynnie idzie.
 

omot

Member
Thomson chce sie aktualizować automatycznie.
Czy po takie aktualizacji automatycznej przez siec,
zgubią sie ustawienia ? (Bo sobie go wreszcie skalibrowałem)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ustawienia nie powinny się zgubić. Ale masz przecież kalibrację na wydruku więc możesz zawsze powrócić do ustawień ze wzorca.
 

latouffe

New member
Witam,

Czy ktos moze ma rozwiazanie z TVN player?
Dziala mi wszystko, ipla, tvp, kodi, chrome, terrarium, hbo go, nc+ go a tvn player za cholere. Ani stare apk ani nowy soft.

Jedyne co mi przychodzi na mysl to Apka ktora sie nazywa MArket Helper (udaje ze Tv jest np. nvidia shield), ale wymagany jest Root telewizora. Ktos cos juz rootowal?

Dziekuje
 
Ostatnia edycja:

akhil

New member
"domek" - ustawienia - power - instant power on

ktos pytal o amplituner, podlaczamy go pod hdmi 2

od siebie dorzuce:
czasem podczas ogladania youtube obraz sie zacina co kilka sekund, gubi ramki - mikro zacieca, lecz dzwiek leci normalnie bez znieksztalcen.

Mam też problem z aplikacją YouTube.

Mam nadzieję, że stało się tak z aktualizacją widoku internetowego Google lub usług Google Play.

Mam do czynienia z bardzo jąkaniem każdego wideo ...

Tak więc kliknąłem opcję "Odinstaluj aktualizacje", aby przejść do wersji 1.3.11 YouTube, ale interfejs użytkownika się zmienił,

Nie znalazłem żadnych problemów z aplikacją 1.3.11 na YouTube.

Wysłałem opinię do YouTube Android TV, ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi.

Prześlij swoją opinię do YouTube

https://www.youtube.com/androidtv_feedback

Wpisz model jako "Percee TV"

Wyjaśnij, jakie problemy napotykamy .. Mam nadzieję, że coś zrobią ...
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja mam fajne ustawienia kalibrację bez tych opcji balans bieli ,więc tego nie potrzebuje, choć to mam bo jadę jeszcze na sofcie 161 :)
 

tomasz.k

New member
Proponowałem wizytę aktywnym członkom forum wątku TCL w fabryce gdzie mogliby sami zgłosić , spotkać się z inżynierami.
Na 10 osób jeden wyraził chęć.
A dla jednego nie jest opłacalna taka organizacja wizyty.
Będziemy próbować latem.

Kiki daj znac, pare fabryk elektroniki (takie porzadniejsze niz tv) zwiedzilem, sam kontrolowalem roznych dostawcow (i bylem kopany przez klientow) to moge pogadac :)

Co do andka 7.0 u mnie naprawil komunikacje z amplitunerem onkyo - wlacza sie. Ale po tygodniu zaczelo sie:

1. Chromecast przestal sie laczyc - czy to netflix, czy YT nie laczy sie z telefonem. Mam jeszcze dwa zwykle chromecast2 i one dzialaja bez problemu.

2. Zaczynaja sie przycinki, glownie netflix.

3. Sterowanie amplitunerem sie sypie - zamiast pokazywac w okienku glosnosci model TX-NR525 to pojawia sie "AudioSystem" i czesto nie ma dzwieku.

Zwykle pomaga wylaczenie tv calkowite i wlaczenie ponowne, ale to na max 2-3 dni. A nie uzywam tv przesadnie :( Zainstaluje SW jeszcze raz jak to ktos opisywal i zobaczymy.

Dodatkowo clouding ktory byl szary zaczal sie zmieniac w lekko zolty w lewym gornym rogu - nie jestem pewien czy to kwestia moich ustawien - sprawdze jeszcze po resecie.
 

TCL

New member
Witajcie!

Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyłączeniu trybu sklepowego w TCL? Chodzi konkretnie o demo wyświetlające się po obu stronach ekranu... Ostatnio zaktualizowałem soft, i całe menu jest zmienione. Teraz nie mogę odnaleźć możliwości pozbycia się tego *********.

Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry