TCL Seria C70

spoko2

New member
Jak pisałem wcześniej po wgraniu v526 zrobiłem reset shop i reset all po czym wyskoczył po lewej dolnej stronie jakiś monit serwisowy. Wszedłem w ustawienia ale nie te z pilota tylko domek i ustawienia - pamięć i resetowanie i przywrócenie danych fabrycznych. Monit zniknął, nastawy, kalibracja itd od nowa i chyba wszystko działa (już parę dni). Szybki start też ustawiam tam pod domkiem - zasilanie - natychmiastowe włączenie.
 

Maciej43

New member
Zmieniłem opcje włączania i jest chyba jak przed aktualizacją, dziękuje.
Dziwne tylko że wyłączyłem szybkie uruchamianie i działa szybciej paradoks
 

Dzezu

New member
Mam problem z telewizorem U49C7026X1
Po uruchomieniu TV pojawia się ekran startowy z wyborem języka, później z wyborem sieci, po wyborze sieci, nic sie nie dzieje. Pilot nie reaguje, w nic nie mogę wejść dalej. Ekran ciągle jest ciemno szary i nic sie nie dzieje, ktoś wie o co może chodzić?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mam problem z telewizorem U49C7026X1
Po uruchomieniu TV pojawia się ekran startowy z wyborem języka, później z wyborem sieci, po wyborze sieci, nic sie nie dzieje. Pilot nie reaguje, w nic nie mogę wejść dalej. Ekran ciągle jest ciemno szary i nic sie nie dzieje, ktoś wie o co może chodzić?
To tak sam z siebie tv zadziałał czy coś szczególnego ostatnio robiłeś?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Dzezu

New member
Kilka dni wcześniej aktualizacja jakaś była(nie wiem co dokładnie, bo w domu mnie nie było w tym czasie), ale tak to stało się samo z siebie, wieczorem TV został wyłączony, a rano już tak to wygladalo
 

firefl

Active member
Bez reklam
Kilka dni wcześniej aktualizacja jakaś była(nie wiem co dokładnie, bo w domu mnie nie było w tym czasie), ale tak to stało się samo z siebie, wieczorem TV został wyłączony, a rano już tak to wygladalo

to chyba serwis producenta...
Albo ręczne wgranie ponowne. Sugeruję downgrade do v369 i potem upgrade wg wyboru,
 
Do góry