TCL Seria C70

wojo2000

New member
usuwanie postów = masakra
tylko świadczy o poziomie moderatora... a ja uważałem Was za dobrą firmę i napędziłem Wam kilku klientów... a tu metody rodem z PRLu

kiki zapamiętaj = najgorsza rzecz jaką można zrobić to być gołosłownym wobec klienta!
Jak byś powiedział, że Android 7 ma wyjść do końca roku a wyszedłby w listopadzie to wszyscy pialiby z zachwytu a tak sam strzeliłeś sobie w kolano…
 

janusz

New member
Bez reklam
Zgadzam się to zupełna bezmyślność.

Jednak, uważam, że było to zrobione w dobrej wierze, choc naiwnie. Ja kupiłem TCL-a P60 i jestem super zadowolony, uważam, że jest zajebisty i nie zmienię zdania nawet jak android 7 nigdy nie wejdzie, do w moim 6-tka działa fantastycznie. Lepszy android 6 niż jakikolwiek inny system.
Na przyszłość nie ma co obiecywać, chwalić się już po wprowadzeniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma zgody na obrażanie i nigdy nie będzie na tym portalu.
Wszytkie wpisy tego typu zawsze będą usuwane !
Zawsze!
Informację Androidzie 7,0 podaje wyłącznie takie jak otrzymuje więc uwagi proszę zachować dla siebie.
Wszystkie of top również będę zawsze usuwane !
 

lotis

New member
Uważam,że w mojej wypowiedzi nie ma żadnego obrażania.Jest natomiast proźba do Pana, Panie Kiki by zmienił Pan podejście do forumowiczów i przyszłych klientów.Jest Pan przecież tu moderatorem.
Dlaczego mam się nie czuć sflustrowany po zakupie 2 telewizorów za ponad 6 tys zł ,kiedy nie działają wyjścia słuchawkowe.Dlaczego pan kasuje posty ?
Nie ma w nich żadnych obraźliwych słów bądź epitetów. Natomiast są słowa prawdy do Pana .
Dziękuje panie Kiki za odpowiedź na mój post w sprawach dotyczących obsługi tv na PW.
Mam nadzieje ,że coś się ruszy w sprawie wyjścia słuchawkowego W TCL 55C70.Ta funkcjonalność jest dla mnie ważna .Codziennie rano wymykam się na ryby z telewizją Metro, chciałbym nie przeszkadzać innym domownikom ,którzy śpią o 4 rano
 
Ostatnia edycja:

JKolas

New member
Podpinam się pod temat, czy ktoś się orientuje czy pomiędzy modelem C7006 i C7026 (szczególnie wersje 49 cali) są jakieś różnice? Jeśli tak, to jakie? Ceny są identyczne dla 55 cali jednak nie mogę znaleźć wersji 49 cali modelu C7006, są tylko 7026.
 

JKolas

New member
Dzięki za odpowiedź sxill, rozumiem że DTS to standard w tym przypadku a nie marka, wiesz może w takim razie kto jest producentem tego nagłośnienia? Który jest lepszy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma 100Hz tylko w 75C70.
Pozostałe tegoroczne są 50Hz ale ze wspomaganiem.
Martwisz się o płynność czy o podświetlenie ?
 

grande

New member
To jak to jest z tymi matrycami w 7006 i 7026? Czym się różnią?
Według Displayspecifications model 7006 jest na matrycy VA a 7026 na SVA która ma lepsze kąty widzenia , inne parametry, w tym kontrast są również inne na korzyśc matrycy SVA, stąd wyższa cena modelu 7026. Kto jest producentem matrycy modelu 7026 nie wiem.
 
Do góry