TCL Seria C70

Dzikiws62

New member
Witam. Czy ktoś posiada kontakt (telefon) bezpośrednio do serwisu TCL, prawdopodobnie potrzebuję do C7026 (U55C7026) płytę główną, lub inny serwis naprawiający te TV?
 
Kurcze nie umiem szukać na Telegramie?
Szukam najświerzszego softu do TCL 75c70
Bardzo dawno nic w nim nie aktualizowałem, a jego czas uruchomienia zaczyna doprowadzać mnie do szału - 3 min żąglowania kulkami to za długo jak na mnie.
Może aktualizacja coś pomoże?
 

piotrrutk

Member
Wczoraj coś mnie podkusiło i zainstalowałem V602 na mojego TCL-a 65c7026 (miałem wersję r820). Po aktualizacji zrobiłem jeszcze resety z poziomu menu fabrycznego, i tu zonk!!! Po restarcie pojawił się P Mode, system nie startował.
Ponowne wgranie softu v602 nic nie dawało.
Ratunkiem był telefon do Pana Marka i uzyskane od niego informacje.

Wyjście z P Mode:
  1. Jeśli na ekranie wyświetla się plansza P mode, należy nacisnąć klawisz Power na klawiaturze lokalnej telewizora (zazwyczaj jest to z tyłu lub u dołu, z prawej strony telewizora).
  2. Po naciśnięciu Power, zniknie plansza, a w dolnym, lewym rogu wyświetli się okno informacyjne trybu fabrycznego.
  3. Naciśnij na pilocie klawisz BACK (Cofnij).
  4. Pojawi się po lewej stronie ekranu główne menu trybu fabrycznego.
  5. Kursorami pilota Góra/Dół wybierz linię Factory hotkey i kursorem > (w prawo) na pilocie, zmień z ON na OFF.
  6. Wyłącz menu fabryczne naciskając BACK na pilocie.
Z informacji uzyskanych od Pana Marka wynika, że najlepszym softem na chwilę obecną do naszych TV jest: MT58 R810_test PKG.
Zainstalowałem, działa, szybki start również!!!
Dziękuję Panie Marku za pomoc.
 

Attachments

  • IMG_1119.jpeg
    IMG_1119.jpeg
    418,1 KB · Wyś: 46

grzestel1

New member
50c715 obecna wersja sw V8-R851T02-LF1V636.018672
Jest jakis nowszy firmware i czy oplaca sie aktualizować?
Tv w zasadzie chodzi tylko troche muli

znalazlem w sieci V8-R851T02-LF1V715.zip ale nie wiem czy aktualizować
 

lucjan20

New member
Witam

Czy ktoś może powiedzieć jak zainstalować na C7006 Amazon Prime Video ?
Sklep Google Play wogóle go nie wyszukuje.

Dziękuje za odpowiedź
 
Do góry