TCL Seria C70

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Jeszcze nie mam dopiero czytam wasze komentarze ale raczej jestem zdecydowany bo chcę swój w końcu stary HD ready wymienić ;) ale na 99% wezmę tego TCL-a ale w wersji 55 więcej mi nie potrzeba
 

fixer45

New member
Możecie dać jeszcze zdjęcia z tv w całości bo nie wiem czy się skusić na niego bo ten dół troszkę odstrasza. No i jak wygladają kanały hd bo ktoś pisał że w miarę ok.

No i czy warto ten tv brać zamiast SONY w755c?
 

stachuu0

New member
Kanały HD 1080i (TVP1 HD itp.) się ogląda OK. U mnie ciężko zrobić zdjęcie szczególnie, że mam okna na TV i widać jaśniejsze prostokąty.
Jeśli jesteś zdecydowany na 55 to poczekaj, aż ich użytkownicy wstawią fotki. Jeśli tego nie zrobią lub koniecznie chcesz ode mnie to mogę kilka wstawić.

Co do Sony Ci nie doradzę, wcześniej miałem niskobudżetowego LG 43, jednak 4K robi wrażenie.
 

i1111

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem posiadaczem TCL 55C70, potwierdzam wcześniejsze pozytywne opinie o tv serii C70,
Plusy: wygląd, jakość wykonania (mnie się podoba), szybkość obsługi, podświetlenie, czerń, jakość obrazu 4K Netflix rewelacja, hd nc+ Ok, programy sportowe ja nie zauważyłem smużenia (tryb sportowy telewizora dla mnie to porażka).
Minusy: kąty wyświetlania obrazu mogłyby być lepsze, po latach używania plazmy Panasonica ciężko się przestawić, ilość oficjalnych programów do zainstalowania ze sklepu Google Play nie jest aż tak duża.
Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Telewizor polecam.

Ps. jak wgrać aplikacje spoza sklepu Google Play
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz kontakt i kolega Ci poda wszystko krok po kroku.
Dół telewizor jest naprawdę ładny !
 

emde_

New member
Napisz na PW dostaniesz kontakt i kolega Ci poda wszystko krok po kroku.
Dół telewizor jest naprawdę ładny !

nawet jak wszystko widać pod spodem tego materiału jak koledze kilka postów wcześniej? :p
Ale w sumie to nie jest jakiś problem dyskwalifikujący ten TV więc luz.

Każdy z użytkowników pisze, że programy HD w nc+ "tylko" ok, mogę spytać co im brakuje?
 

stachuu0

New member

Attachments

  • 20170702_101238.jpg
    20170702_101238.jpg
    36,9 KB · Wyś: 206
  • 20170702_101246.jpg
    20170702_101246.jpg
    35,9 KB · Wyś: 317
  • 20170702_101312.jpg
    20170702_101312.jpg
    20,4 KB · Wyś: 552

sbk1

New member
Orientuje się ktoś czy da się wgrać TVN Player do tego telewizora?


Napisz jakich zdjęć potrzebujesz.
TVN Player dało radę zainstalować z pliku apk. ale po jakimś czasie przestał mi działać. Lepiej sobie pobrać wtyczki do kodi, wszystko działa bez reklam. Mam Tcl P60 ale tutaj będzie pewnie tak samo.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

stachuu0

New member
Mówimy o wtyczce SD-XBMC?

E: Nieaktualne. Wszystko miałem wgrane. Po prostu źle szukałem.
 
Ostatnia edycja:

Sonikos

New member
Czy ktoś może wrzucić foto z białą plansze kontrolną? Bardzo chciałbym zobaczyć czy równomierne jest podświetlanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

maciejczapla

New member
Na wszystkich oprócz czarnym .... Wrzuć te foto jak masz i udowodnij Nam niedowiarkom, że tak nie jest... Bo mi się nie opłaca zamawiac i zwracać , a nie uwierzę dopóki nie zobaczę :)
 
Ostatnia edycja:

Sonikos

New member
@kiki biała jest najbardziej miarodajna, inne kolory ok, dzięki ale jeśli ktoś na białą, to poproszę.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry