TCL seria 50 /55/ 65EP680 problemy, wymiana doświadczeń.

Tgold

Member
Witam, potrzebuje pomocy w identyfikacji mojego modelu.
Posiadam TCL 50EP680x1 potrzebuje jakąś serie czy coś takiego, na rożnych forach są oznaczenia np: RT51 lub R851 lub 50P8M. Proszę o pomoc jaka to seria, model czy jakieś inne oznaczenie pod którym mogę szukać softu. Mam taki plik V8-R851T02-LF1V318.014212.zip przypasuje ten soft do mojego tv ? Pozdrawiam.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jak nie przypasuje to telewizor Ci o tym powie. Wszystkie TCL android modele 2019-2020 dla PL mają ten sam soft.
 

Yahoou77

Member
Takie pytanie. Czy udało się komuś podłączyć do TCL'a z Androidem gamepada od PS4? Chciałbym wypróbować nowość, czyli apkę GeForce Now dla Android TV. Wszystko zainstalowałem, ale przy próbie uruchomienia gry z Upały wyskakuje okno logowania. Niestety klawiatura, która wyświetla się na ekranie nie reaguje na pilota TCL...

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

andyd970

Member
Witam czy ktoś może mi podać jaka szerokość ma podstawa tego tv w wersji 65 cali?Proszę też o lekka sugestie czy brać 65ep680 czy 55ec780 kwota maksimum to 2800 tak jak kosztuje ten ep680.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie 65EP680 masz za 2699 zł z pakietem.
Więc mieścisz się w klasie cenowej .
I masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
 

andyd970

Member
Kimi czy EP ma ma jakiś sensownie działający upłynniacz ruchu bo EC chyba ma prawda? jak z jakością obrazu na którym będzie lepsza?jeżeli możesz to podaj rozpiskę na te te modele w rozmiarach ep680 65 , ec780 55 i 65 cali.I jeszcze pytanie jak na tle TCL wygląda ten model PHILIPS LED 65PUS7304/12
andy970@interia.pl
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
Jeżeli chodzi Ci o coś takiego jak motion led w Samsungu to na ep680 raczej nie będziesz tego używał. Obraz miga gdy to się włączy i oczy bolą. Może softem to kiedyś poprawią.
 

Coolek33

Member
Wątpię. W innym wątku kiki wstawił fotki z innego tv (nie pamiętam jakiego) z softem r322 który w opcji ma regulacje tego migania. Ja mam ten soft na ep680 ale tej regulacji nie ma. A co do ec780 też mi się wydaje, że nie ma.
 

Coolek33

Member
Jeżeli chodzi o kablówkę w hd to tyłka nie urywa. Samsung z tizenem w tym samym rozmiarze wyglądał lepiej. 4k jest ok o ile tv go pociągnie bez przycięć. Z 60fps właśnie co jakiś czas mi przycina. Do grania mam xbox one i tu Samsung chyba mniej męczył oczy. Próbowałem różnych ustawień i wciąż coś tam pstrykam. Nie jestem jakimś tam znawcą obrazu więc poprostu do niektórych rzeczy się przyzwyczaiłem. Kolory potrafią dziwnie wyglądać. Czerwony z trybu przesyłanego potrafi być aż za bardzo czalerwony. W auto jest jakiś pomarańczowy z kalibracji też jakiś nie taki. Ostatnio mile zaskoczył mnie JVC (nic nie proponuję). Obraz z kablówki żyleta choć pewnie dlatego, że sporo mniejszy (mój 55 a JVC 39"). Kilka miesięcy używania ep680 i w sklepie już 400 zł tańszy to też trochę drażni [emoji14]
 
Do góry