TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

stasiof

Member
[QUOTE = Agrisz; 1652583] You can expect a network update from v083 to google tv.?[/QUOTE]


No.
You need to install Google TV first ... eg V407 IMG.
Then you can download V414 auto update.

Android TV.....V8-T615 T01 -LF1V0xx
Google TV......V8-T615 T03 -LF1V4xx

On the occasion,
you can go back to Android TV every time by installing the V083 IMG.
 
Ostatnia edycja:

Agrisz

New member
Ja dziś instalowałem , wszystko ok. Zero problemów i działa głosowe sterowanie hands free po polsku .


Czyli czysty pendrive,rozpakować plik i wrzucic prosto bez zadnego folderu,wylaczyc tv kablem,poczekac 3min,wsadzic kabel trzymajac przycisk z tylu tv i tyle ? Pendrive ma byc specjalnie sformatowany ?
 

daro712

New member

firefl

Active member
Bez reklam
producent zalecał te resety. Czasem tv działa, ale jeśli cokolwiek nie działa to jest to pierwszy krok do wykonania...
wybór należy do właściciela tv
 

Bivasaa

New member
Wiecie może kiedy i (czy w ogóle) pojawi się wersja 75 calowa w Polsce? Wiem że 75C825 (nawet 85C825) jest na oficjalnej stronie TCL w Australii i chyba w Iranie.
 

Dilo81

Member
A ja mam problem. Po zaktualizowaniu do Google TV w wersji V407, po kliknięciu w aktualizację sieciową wyskakuje mi monit, że mam zainstalowaną najnowszą wersję. Da się jakoś wymusić aktualizację do V414?
Edit: Czy mogę po prostu wrzucić V414 na pendrive i zainstalować go przez USB, a nie OTA?
 
Ostatnia edycja:

Agrisz

New member
A ja mam problem. Po zaktualizowaniu do Google TV w wersji V407, po kliknięciu w aktualizację sieciową wyskakuje mi monit, że mam zainstalowaną najnowszą wersję. Da się jakoś wymusić aktualizację do V414?
Edit: Czy mogę po prostu wrzucić V414 na pendrive i zainstalować go przez USB, a nie OTA?

Dokladnie tak,w formacie zip.
 
Do góry