TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

redbad_1

New member
Mnie mój c825 przyjechał niecały tydzień temu (z Media Expert) - już z Google TV na pokładzie (na pudle też już był symbol Google TV). Miałem V407, po włączeniu zaktualizował się do V414.
 

Gorbi

Member
Ja po wyjęciu z pudła 3 dni temu, od razu miałem system od google. System kazał właczyc Google Home na smartfonie i cała konfiguracja przebiegała z poziomu smartphona. Po skonfigurowaniu wskoczyła mi jeszcze jakaś aktualizacja. Dla mnie TV pierwsza klasa. trzeba tylko poustawiać obraz w zakładce Ruch, bo duze szybkie obiekty szarpie i robi się aureola w niektórych przypadkach na krawędziach obiektów. Ale idzie to wyeliminować niemalże do minimum. Kontrast, lokalne wygaszanie to bajka. Nie ma mowy o nawet najmniejszym cloudingu który miałem w poprzednim 65" Sony.
Podeślij swoje ustawienia, będziemy wdzięczni [emoji481]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Dilo81

Member
Według info od TCL Polska, wdrożenie Google TV na ten tv jest przewidziane do końca pierwszego kwartału tego roku. Ciekawe, ile w tym prawdy.
 

stasiof

Member
[QUOTE = kiki; 1652209] It's here, for now on pendrive.
Now it works very well! [/ QUOTE]


Is it so hard to publish the version number?
:sad:

Without even asking for a firmware download link.

On the occasion,
you should send the link to your customers if you are a good seller.
 
Ostatnia edycja:

Uti89

New member
Witam mam ten tv od miesiąca głównie pod gaming jestem bardzo zadowolony. Można by dostać odpowiedź jakie są najlepsze ustawienia obrazu? Pozdrawiam
 

bumbum

New member
Gdybyś mógł zrobić zrzuty ekranu swoich ustawień ;) Chodzi mi o temat ruchu i paramterów obrazu.
Sorki ze tak długo. Redukcja rozmazania ustawione max 3.Migotania na połowę. Po drugie to zauwazyłem ze po zmianie kabla hdmi na lepszy, to szarpanie chyba ustało na tyle ze jest mało zauwazalne nawet jak redukcje rozmazania mam na max.
 

Attachments

  • IMG_20220211_093507.jpg
    IMG_20220211_093507.jpg
    396,1 KB · Wyś: 57

Matts84

New member
Naprawdę nie wiem jak wy to robicie, że jest tyle problemów, ale chyba wynika to z tego, że jak się ktoś nie zna to nie powinien sie za to brać. Ja mam juz drugi TCL z kolei, wczesniej ep680 teraz c728, update do Google robiłem i TV działa bardzo dobrze. A jestem dość "marudny" w kwestii sprzętu. Nie robiłem żadnych resetów, kanały pozostały zestrojone i wszystko działa jak należy. C825 u znajomego podobnie.
 

starkdam

New member
Skoro nie wiesz to nie wydawaj osadów. Mam podać adres na priv? Chętnie przyjmę prawdziwego fachowca który mi to wszystko poustawia.
 
Sorki ze tak długo. Redukcja rozmazania ustawione max 3.Migotania na połowę. Po drugie to zauwazyłem ze po zmianie kabla hdmi na lepszy, to szarpanie chyba ustało na tyle ze jest mało zauwazalne nawet jak redukcje rozmazania mam na max.

Dziękuję :-D Sprawdzę w domu ;)
Do tej pory bez Redukcji rozmazania, obraz był dla mnie kompletnie nieakceptowalny(szczególnie przy jakiś szybszych akcjach na ekranie), ale nie próbowałem ustawiać w taki sposób jak Ty masz :)
"Doskonała płynność obrazów w ruchu LED" - to powoduje delikatne migotanie obrazu, dla mnie strasznie irytujące :)
 
Ostatnia edycja:

Uti89

New member
Jak oglądam netflix to automatycznie mi się ustawia dolby vision i jest też opcja dolby vision gra ale grając na ps5 nie mogę tego ustawić hmmm
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Update do Google TV i kalibracja plus pakiet dodatkowy są robione dla niebieskich przed wysyłką.
 

Rowitt777

Member
Witam, zrobiłem aktualizacje do google tv Soft V414, i jestem mile zaskoczony jakby obraz bardziej wyrazisty.
Ogólnie pozytywne wrażenie. Małe pytanie czy u was po aktualizacji do google Tv na pilotach ten przycisk jaśniejszy
z trzema pionowymi kreskami jest nieaktywny ? Bez różnicy czy na dużym czy małym .
 
Do góry