TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Krk

New member
W sypialni mam mniejszego Oleda Lg 48C11 i obraz owszem jest mega, ale na co dzień i tak wolę większego TCL ze znacznie lepszym dźwiękiem.

Jak masz dwa prawie obok siebie to najlepiej porównać :)
Wolisz bo większy obraz i lepszy dźwięk czy w obrazie nie ma aż tak dużej różnicy na korzyść OLEDa?
 

Agrisz

New member
Po pół roku używania 55c825 zdecydowalbym sie na oleda. Okazało się że po ślubie mam dużo mniej czasu na oglądanie tv, raptem 3h późnym wieczorem (życie na wsi)
 

Dilo81

Member
Gwoli ścisłości, to Samsung idzie w swoje QDOLED, a nie same OLED. No i trochę bym się wstrzymał z tą ekscytacją, bo póki co nie ogłosili oficjalnie żadnego modelu z tą technologią na ten rok, a wedle plotek produkcja tych matryc napotyka problemy i jest póki co bardzo nieefektywna. Ceny przez pierwszych kilka lat też pewnie będą zaporowe.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Informacje mówią , że Samsung będzie produkować też normalne Oled TV.
QD Oled na razie przesuwają na koniec roku.
 

Gorbi

Member
Też tak macie, że TV sam się włącza i pokazuje z odliczaniem do uśpienia [emoji849]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Agrisz

New member
Też tak macie, że TV sam się włącza i pokazuje z odliczaniem do uśpienia [emoji849]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Nieee,a nie szperales gdzies w opcjach z automatycznym wylaczaniem ? Moj hands free voice control padł..z przyciskiem na pilocie dziala normalnie,ale na komende ok google nie reaguje.szkoda bo pierwszego dnia po wgraniu v414 dzialal swietnie,przelaczal kanaly w tv itd.jakies sugestie ?
 

luka80

New member
Nieee,a nie szperales gdzies w opcjach z automatycznym wylaczaniem ? Moj hands free voice control padł..z przyciskiem na pilocie dziala normalnie,ale na komende ok google nie reaguje.szkoda bo pierwszego dnia po wgraniu v414 dzialal swietnie,przelaczal kanaly w tv itd.jakies sugestie ?
u mnie to samo, działo przez tydzień i po wyłączeniu z gniazdka przestał działać

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Adresik84

Member
Hehe źle używacie tv powinien chodzić 24h :D paranoja z tym softem i tyle.


Poranne uruchomienie po nocy. Zero reakcji dopiero wtyczka wyleciała z kontaktu. Ot mój kochany tcl za 5 tys.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy telewizor to tylko sprzęt - Sony i Panasonic , również !
Nie znam w historii żadnej firmy w której telewizory się nie psują !
 
Wszystko chodzi super. Lokalne wygaszanie, i vrr w Xbox sx? Asystent działa bez pilota kiedy język menu jest pl? Nie wyłącza się sam z siebie?

Lokalne wygaszanie jest ok po update do GoogleTV
VRR działa jest normalnie włączony i ekran już nie gaśnie jak to było na AndroidTV, napotkałem tylko problem w grze Dungeon Defenders II, gdzie muszę wyłączyć VRR, żeby grać inaczej jest czarny ekran.
Asystent głosowy działa bez problemu po polsku bez pilota
Nigdy mi się TV sam nie wyłączył, a czasami jest odpalony po parę godzin dziennie.
 
Do góry