TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

deejayx

New member
W tej cenie nie zastanawiałbym się nawet chwili, brałbym 91A, kolega kupił za 5400, ustawiałem go wczoraj z TCL`em jedynie może przegrać dźwiękiem i jak ktoś mam potrzebę Androidem.
Nie wspomniałeś o Dolby Vision który robi ogromną różnicę na Netflixie etc. oraz o ile się nie mylę to TCL ma lepszą powłokę antyrefleksową oraz wyższy kontrast natywny.

Testowałem również obydwa i TCL wygrał co nie zmienia faktu że ten model Samsunga również ma bardzo ładny obraz.
 

SDman

Banned
Lepszą powłokę ? To jest żart TCL przy tym Samsungu jakby jej nie miał wcale to przepaść.
Też testowałem obydwa i TCL bez szans z tym modelem Samsunga ale obraz po dłuższej zabawie jest również dobry.
 

AG100

New member
Lepszą powłokę ? To jest żart TCL przy tym Samsungu jakby jej nie miał wcale to przepaść.
Też testowałem obydwa i TCL bez szans z tym modelem Samsunga ale obraz po dłuższej zabawie jest również dobry.

Jak zerwałeś powłokę to nie dziw się że jest gorzej niż w SONY ;)
 

kasperek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Była promka na oled706 philipsa - nie kupiłem. (brak wybierania głosowego)
Jest promka na Q91 samsunga -nie kupiłem (nie ma dolby vision)
Jest promocja na sony 94j nie kupiłem ( zwykły led)

Jestem przy wyborze TCL 55c825 od kikiego, tego tv nigdzie nie widziałem na żywo.

Wchodze do sklepu stacj neonet 55c11lb za 4300zl tylko dziś.

tv do youtuba, netflixa , i tuner sat po hdmi

Co robić?
 
Ostatnia edycja:

marlon80

Member
W tej cenie nie zastanawiałbym się nawet chwili, brałbym 91A, kolega kupił za 5400, ustawiałem go wczoraj z TCL`em jedynie może przegrać dźwiękiem i jak ktoś mam potrzebę Androidem.

Nie ma to jak porównać samsunga w 55 calach do TCLa w 65 :D

Samsung 65QN91a kosztuje 7000
TCL 65c825 5400

1600 zł różnicy to nie jest ta sama półka cenowa
 

Artur244

Klub HDTV.com.pl
VIP
A tak statystycznie jak to wygląda ?
Wypala się 5% , 10% , 15% , 20% wszystkich ?

A jak takie statystyki wyglądają w przypadku awarii innych podzespołów u różnych producentów TV ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry