TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

mario30

New member
u mnie w aplikacji Apple TV dźwięk z telewizora nie wykrywa dolby atmos, za to na soundbarze już tak. Z konsoli xbox one x na tv wykrywa i działa atmos przez głośniki w tv i soundbar także
 

Gorbi

Member
Czy aplikacja Apple działa Wam normalnie bo u mnie powoduje zacięcia TV i muszę go resetować przez odcięcie zasilania [emoji24]


Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

grivder

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy ktoś z was ma problemy z przycinaniem się obrazu podczas oglądania filmów/netflixa ? W ogóle mam, wrażenie jakby płynność była gorsza niż w moim starym tv. Trochę mnie już to martwi, bo na każdym sofcie tak jest.
 

7ommy

New member
Kolejne jaja z dekoderami. Wymienili mi dekoder na innej marki. I dalej problem. Po 2 dniach się posypał. Obraz gasnie i pojawia się. Raz za czas wyskakuje błąd Hdcp. Ten tv uwalił już 4 dekodery ips 3000 i jeden Kaon. :) dramat, myślę że to problem z oprogramowaniem Multimedi.
 

marlon80

Member
Czy ktoś z was ma problemy z przycinaniem się obrazu podczas oglądania filmów/netflixa ? W ogóle mam, wrażenie jakby płynność była gorsza niż w moim starym tv. Trochę mnie już to martwi, bo na każdym sofcie tak jest.

A czy przypadkiem to się nie dzieje na dolby vision?

Jeśli tak, to zmień tryb obrazu z DV IQ na jakikolwiek inny.
 

grivder

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety to nie tylko netflix, bo filmy puszczane z kompa też się przycinają może ciut mniej. Soft V083 ale na wcześniejszych też to było dlatego mam obawy, że to już niezostanie poprawione. Ktoś pisał na reddicie że Tcl ma problemy z płynnością.
 

Rowitt777

Member
Ja juz kilka razy pisałem że mi pikseluje znowu na module CI .Karta z operatora Inea. Coś ta płynność nie jest najlepsza w tym telewizorze.
 

Dilo81

Member
Właśnie obejrzałem część konferencji TCL z CES 2022 i jedna rzecz mnie zaciekawiła: przy prezentacji Game Master Pro pokazali na TCL C825 tzw Game Bar, czyli belkę na dole ekranu z szybkimi ustawieniami gry. W moim TV ni ch... nie mogę tego namierzyć. Czyżby wersja EU była wykastrowana z niektórych opcji?
 
Do góry