TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Artur244

Klub HDTV.com.pl
VIP
Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 111,098
Wyślij wiadomośc poprzez AIM do kiki
Cytuj #221-09-2021, 14:43
Domyślnie
Do Twoich potrzeb:
- TCL 65C825 mini led za 5399 zł
- LG 65Nano 913 za 4100 zł
- Philips 65PUS7956 za 4150
- Sony 65XH9505 za 5599 zł

- LG 65 Oled A13 - za 5199 zł

Czyli w miesiąc staniało o kilka stówek, bo u mnie 5250 to zawsze mniej niż 5400.
To co jeszcze staniało ?
LG65C ?
LG65G ?
Sony 9505 ?
Sony 94J ?
Bo przecież miało drożeć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny dla niebieskich są niższe.
To modele na wyprzedaży.
Tak, nowe są znacznie droższe !!!
Napisz na PW dostaniesz ceny.
 

Agrisz

New member
Kiki ponoć napada z kolegami na ciężarówki ze sprzętem, dlatego takie tanie.. Tak słyszałem :)) a tak szczerze to ceny są znaaaacznie nizsze niż w sklepie, polecam bo warto. Kiedy będę kupował następny tv to napewno od Kikiego
 

Artur244

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swój obecny TV kupowałem jak Kimiego jeszcze nie było. Poleciłem go jednak swoim synkom i obaj są zadowoleni. Teraz pewnie sam kupię u niego. Tylko jeszcze czekam na lepszą ofertę. Może coś się jednak trafi.
 

Artur244

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem wręcz pewien, że BF w tym roku będzie inny i nie ma sensu czekać aż tyle. Według mnie jest szansa, że do końca pierwszego tygodnia listopada ceny jeszcze trochę spadną. Zejdą wtedy ostatnie sztuki poszukiwanych modeli i to będzie koniec. W starych cenach zostaną tylko te niechciane TV, a i to tylko na początku, ponieważ te nowe egzemplarze to już będzie szok. No ale może się mylę.

Cena TCL w ciągu miesiąca spadła kilka stówek, a OLEDów LG i zwykłego Sony XR94J nic a nic.
 
Ostatnia edycja:

AG100

New member
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiadomo co BF postanowią producenci, ale na razie nie słychać nawet zapowiedzi.
Tak czy tak dobrze jest dopytać o specjalną ofertę każdego dnia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL będzie informował o update.
W klasie jakości obrazu, możliwości, dźwięku, obsługi, płynności - to naprawdę świetny model.
 

Agrisz

New member
Moze i świetny ale ta czerń.. No boli mnie to że mam do wyboru albo super czerń i efekt halo(poswiata przy białym elemencie) albo mniej super czerń typowa dla zwykłych ledow.. Jak mam być szczery to po tych 2msc użytkowania wybrałbym oled. Audio jest super i kolory też, tylko ta czerń..

Ps: od kiedy kupiłem nie ma dostępnej aktualizacji przez sieć
 

Agrisz

New member
A w oledzie byś się zastanawiał czy to co oglądasz nie pozostawi trwałego śladu na ekranie


Pewnie masz racje, jeszcze popadlbym w manie przelaczania programu co jakiś czas, żeby tylko był ruch na ekranie 😂😂
Powiem Ci chłopie teraz to przewalone... 15 lat temu jechałeś, kupowales pierwszy lepszy kineskop i gitara, a teraz...
 

glimi

New member
Pewnie masz racje, jeszcze popadlbym w manie przelaczania programu co jakiś czas, żeby tylko był ruch na ekranie 😂😂
Powiem Ci chłopie teraz to przewalone... 15 lat temu jechałeś, kupowales pierwszy lepszy kineskop i gitara, a teraz...

Dlatego nadal nie kupiłem TV, bo z jednej strony OLED czerń, kolory i itp ale boje się ze minie 2 lata gwarancji LG i w 3 roku pojawia się "wypalenia" a okaże się że przedłużona gwarancja tego nie obejmuje a z drugiej ten TCL - spokój i oglądanie co chce bez obaw ale za to grosza czerń, mniej HDMI 2.1 niż w LG.
 

glimi

New member
wiem że nie znajdę. dlatego skłaniam się bardziej ku Mini-Led niż Oled... wolę gorszą czerń niż codziennie zastanawiać się kiedy się "wypali"
 

Agrisz

New member
Jestem w szoku..dzis przypadkiem zauwazylem ze poswiaty praktycznie nie widac jak sie siedzi na wprost tv ... Zazwyczaj ogladam tv jak juz leze wieczorem ,stoi dosyc blisko,ok 1m od lozka , tylko ze jest dosyc wysoko na szafce i ogladam "od dolu". Jak stane na wprost to efektu halo praktycznie nie widac,jestem w szoku ze zauwazylem to po 2msc uzytkowania,zaluje ze nie kupilem niskiej szafki rtv tylko komode
 
Do góry