TCL czyli wygląd ma olbrzymie znaczenie. Nowa seria EP680 Ultra HD LED TV = trzy modele HDR Dolby Vision i Android 9.0

Status
Zamknięty.

P1otr

New member
Jak to jest tymi aktualizacjami dla TCL? To nie da się tego zrobić z automatu, z telewizora tylko trzeba indywidualnie prosić i zabiegać na forum? Przyznam szczerze że miałem ochotę na ten TV, ale powoli mnie przechodzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
P1otr - przecież masz aktualizacje na stronie producenta. I proszę z niuch korzystać.
Koś nie chce wcześniej otrzymać nowych - NIE MUSI !
 

janusz

New member
Bez reklam
Aktualizacje z pena są banalnie proste. Wyjmuje się wtyczkę z gniazdka, wkłada pena, przytrzymując przycisk power pod TV wkładamy wtyczkę. Czekamy aż ruszy aktualizacja i dopiero puszczamy przycisk.

Jak komuś nie podoba się taka procedura, to też nie problem. Aktualizacje nie są czymś strasznie niezbędnym i można czekać do aktualizacji online (tym bardziej, że pierwszy soft w tym modelu jest super i nie wymaga żadnych aktualizacji. Sam nie wiem czy wgram cokolwiek przez najbliższy rok czy dwa. W starym TCL P6046 nie zmieniałem softu od blisko 20 miesięcy bo nie mam takiej potrzeby jak wszystko działa super). To tylko zaleta, że można dość często wgrać nowe oprogramowanie i pobawić się. Nie słyszałem by kiedykolwiek coś złego stało się przy wgrywaniu aktualizacji, a te od Kikiego są testowane.
 

P1otr

New member
Aha. Dzięki. Mam jasność. Myślałem że nie ma innej możliwości aktualizacji firmware jak proszenie o pliki na priva. Jeśli działa OTA, choć z opóźnieniem, bo po jakimś tam czasie- to też ok.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
IPTV pobierasz i działa na modelach 2018 extra.
Na obecnych się przycina.
Ale np Sharp z Androidem ma IPTV i działa rewelacyjnie.
 

nenesz

New member
No ja mam ep680 i niestety nie da rady. Próbowałem wszystkiego. Jedynie na kodi odpalilo i szło normalnie ale przez minutę i zawiesił się tv.
BTW. KIKI, czy jest szansa na podesłanie aktualizacji?
Pytałem wcześniej ale nic nie dostałem. Poproszę na neneszek@gmail.com
Pzdr
 

nenesz

New member
Dla wszystkich zainteresowanych przed zakupem:

(Tak wiem, nagrywanie TV telefonem komórkowym jest nie na miejscu ale jak w takich nagraniach widać różnicę to oczy krwawą przy opcji ON, powien tak, na moim 10letnim Phillipsie to samo ale o nazwie Pixel Plus HD działało sto razy lepiej jakbym wszystko oglądał w minimum 60klatkach... Mam nadzieję że to tylko wina softu)

Doskonała Płynność Włączona: https://youtu.be/lJUxwGx4m38

Doskonała Płynność Wyłączona: https://youtu.be/KO1yNvOBxU4

Czyli nie jestem jedyny
http://www.hdtv.com.pl/forum/1542069-post111.html

Ciekawe czy mogę go zwrócić?
 

Yahoou77

Member
Pytanie z innej beczki... Mam dwa telewizory TCL: 65dp600 i 50dp600, z których jestem bardzo zadowolony (z jakości obrazu głównie), natomiast nie mogę na tych telewizorach uzyskać dźwięku dookolnego z wbudowanej aplikacji YouTube. Mówię o wyjściu dźwięku po kablu optycznym i HDMI ARC do amplitunera Onkyo TX-NR686. Rzecz dotyczy tylko i wyłącznie YouTube. Z Netflixa idzie po optyku i HDMI ARC taka ścieżka jaka sobie wybiorę a na YouTube tylko DD2.0... :( Czy w innych modelach TCL też tak to działa? Czasem chce odtworzyć jakiś filmik w Dolby Digital 5.1 czy DTS 5.1 a tu lipa...

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
...natomiast nie mogę na tych telewizorach uzyskać dźwięku dookolnego z wbudowanej aplikacji YouTube. Mówię o wyjściu dźwięku po kablu optycznym i HDMI ARC do amplitunera Onkyo TX-NR686.

Taka uroda tego sprzętu. Probowalem różnych ustawień, pytałem na forum. I bez rozwiązania


Wysłane przy użyciu Tapatalka
 
Status
Zamknięty.
Do góry