Tcl c805 refleksy

krzychoo75

New member
Obraz jest super, jak wleci materiał na Dolby Vision, to du.ę urywa :) Jednak soft do bani, ewentualnie mój egzeplarz ma jakąś wadę. Potestuję jeszcze trochę i zgłoszę do serwisu.
 

Marlo

Active member
C805 to jest zupełnie nowy model , różnie to może być, mi w Sony X90J
aktualizacja oprogramowania popsuła współpracę z modułem CI, konieczna
wymiana płyty głównej, ale dałem sobie spokój,dałem go rodzinie która korzysta
z dekodera , i na dekoderze jest dobrze.
 
Może tak być, może tu jest potrzebny mocniejszy sygnał. Ja bym najpierw grzebał przy antenie. A jak nie, to na gwarancje- może to jakaś usterka. Te problemy z systemem występują tylko przy oglądaniu naziemnej, czy ogolnie?
Grzebać to sobie można palcem w ####. Skoro na jednym działą bez pierdu to znaczy że antena jest ustawiona OK. Albo coś uwalone albo jak z tanimi dekoderami DVBT gdzie działą OK przez tydzień. U braciaka na dobrym TV sygnał dobrze łapie nawet przy antenie wewnątrz budynku (domek) byle kierunek się zgadzał.
 

mnowak_24

Member
A niech mi ktoś podpowie porównując te refleksy z c805 do Samsung QE75QN85B to który jest lepszy (bo Samsunga mam w dużym pokoju jasnym i nie narzekam) a tego TCL 50c805 chciałem kupić do sypialni okno z boku i promienie padają na przeciwległą ścianę, ale jak widzę te zdjęcia to jakoś mnie zniechęcają
 

mdk

New member
@mnowak_24 a masz jakąś szerszą wiedzę o tym 50c805 bo też się przymierzam a mało opinii. Np. czym się różni od 50c809 który jest w ME.
W mojej sytuacji refleksy nie mają znaczenia bo mam niezłe miejsce na tv.

Jeśli coś wiesz więcej to możesz napisać na priv? bo to inny temat.
 

Nasty

New member
A niech mi ktoś podpowie porównując te refleksy z c805 do Samsung QE75QN85B to który jest lepszy (bo Samsunga mam w dużym pokoju jasnym i nie narzekam) a tego TCL 50c805 chciałem kupić do sypialni okno z boku i promienie padają na przeciwległą ścianę, ale jak widzę te zdjęcia to jakoś mnie zniechęcają
Zdjęcia są wykonane z folią na matrycy. Sama w sobie folia dużo odbija. Przy oknie z boku nie powinno byc tragedii.
 

mnowak_24

Member
Dziś byłem w Warszawie w ME bo mieli na stanie 50C809, ale nie rozpakowane. Pracownik mówi ze maja słabej jakości ekran i nawet ich rozpakowują bo klienci jak zobaczą to rezygnują. Dziwne podejście ale też nie wciskał innej marki. Wybitnie mnie zniechęcił. Nie miałem też nie miałem żadnego USB z nagranymi materiałami do testowania TV to dupy dalej nie zawracałem. Dodał ze TCL to dobre na USA i Azje są dobre.
 

mdk

New member
Dziwne zachowanie gościa z ME. Może ma na pieńku z pracodawcą. Ja jak pytałem w ME o ten model to za wiele nie był w stanie powiedzieć ale widząc moje zainteresowanie już mnie wołał do kompa żeby zamówić...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz rację.
Każdy może mieć opinie ale po co kłamać. Przecież sam byś znacznie lepiej ocenił na własne oczy.
Naprawdę dobry model.
 

charles99

New member
Cześć wszystkim!
Wczoraj kupiłem ten model, uruchomiłem i wszystko jest ok, do momentu uruchomienia transmisji meczu piłki nożnej (aplikacja Polsat box go)... Przy zbliżeniu na piłkarzy wokół ich konturu pojawiają się jakieś artefakty, a co mnie bardziej zastanawia i smuci po kopnięciu piłki, piłka zamienia się w "kometę" i można powiedzieć, że znika....

Czy to może być wina ustawień obrazu? Spotkał się ktoś z czymś takim? Co możecie polecić?
 
Do góry