Tcl c805 refleksy

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To warto jest przemeblować .
Obydwa są dostępne.
Napisz proszę gdzie mieszkasz i kiedy planujesz zakup.
Bo jedziemy własnym transportem z montażem.

Pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel.
 

Marlo

Active member
Nie wiem czy to nie byłby za duży przeskok z 55” na 75”, do tej pory było tak,
32”, 37”,40”,43”,50”, 55,”czyli to była metoda małych kroczków.
Co do montażu u mnie stałby na stoliku RTV, od dłuższego czasu rozglądałam się za
stolikiem RTV , i trudno coś podłapać żeby było praktyczne , a większość to jakieś cudaki ,
dużo łatwiej kupić odpowiedni telewizor niż stolik do tego telewizora, taki żeby trochę sprzętu
się zmieściło , nie mówiąc już o regulowanych półkach bo to szczyt marzeń , ale mam nadzieję że wkrótce
coś podłapie sensownego i wtedy już bardziej konkretnie będę działać w sprawie zakupu TV.
Jakbym zamawiał u ciebie to i tak przez kuriera , mi chodzi głównie o kalibrację i ogólnie sprawdzenie przed wysyłką ,
szczególnie matrycy i pikseli. Kiki działem audio też się zajmujesz, czy to prowadzi ktoś inny?
 

Nasty

New member
Nie wiem czy to nie byłby za duży przeskok z 55” na 75”, do tej pory było tak,
32”, 37”,40”,43”,50”, 55,”czyli to była metoda małych kroczków.
Wszystko zalezy od tego jak daleko siedzisz od tv. Ja się przesiadłem z 50'' na 65" ale też zwiększyłem odległość z 1.5m na 3.5.
Zawsze na początku wydaje sie "duży" ale człowiek sie szybko przyzwyczaja.
 

Marlo

Active member
Ja oglądam 4K na 55”z 1,5m , tewlewizja 1080I z 3m ,najlepiej dostosować odległość
do rozdziałki, mam fotel na kółkach i dostosowuje odległość do jakości i rozdzielczości, czym jest lepsza
tym siedzę bliżej , chcę mieć też w miarę dobry współczynnik PPI i przy 65” jest jeszcze dobry, a przy 75”
już ten współczynnik będzie słabszy.
 

krzychoo75

New member
Mój TCL 65C805 niestety niedomaga. Mam ok. miesiąca i Google TV zresetował się już z 6 razy i raz zablokował tak, że nie reagował na żadne przyciski. Do tego na antenie naziemnej zanika sygnał co kilka, kilkanaście minut, tak na 1-2 sekundy.
 

krzychoo75

New member
No właśnie nie działał nawet miesiąca bez restartów. Gdyby nie gabaryty i koszty wysyłki zwróciłbym to pudło i kupił Samsunga z którym nigdy nie miałem problemów.
 

Nasty

New member
Ja tam żadnych problemów nie mam jak na razie, żadnych problemów z systemem. Co do naziemnej sie nie wypowiem, bo nie używam, ale to może kwestia sygnału.
 

Nasty

New member
Może tak być, może tu jest potrzebny mocniejszy sygnał. Ja bym najpierw grzebał przy antenie. A jak nie, to na gwarancje- może to jakaś usterka. Te problemy z systemem występują tylko przy oglądaniu naziemnej, czy ogolnie?
 

Marlo

Active member
Teraz nie wiem co robić czy brać C805 , czy szukać czegoś innej marki.
U mnie by odbierał z kablówki, na EURO ktoś napisał że źle współpracuje z
dekoderem cyfrowego Polsatu.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jak może źle współpracować z dekoderem Polsatu?? Bez przesady... Kupiłem rodzicom p735 i działa z dekoderem Polsatu jednym pilotem bez problemu więc czemu c805 mialby mieć problem??
 
Do góry