TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Lechu1956

New member
@pawel_71
Ja zainstalowałem v602 ,gdyż tylko na tym sofcie w miarę prawidłowo działa mój moduł cam z oferty pre-paid. Przy zmianie kanałów nie wyskakuje już na kilka sekund wiadomość zakodowany kanał. Ale znowu brak dostępu do zmiany ścieżki dźwiękowej. Każde nowe oprogramowanie coś poprawi , a coś sknoci.
 

pawel_71

New member
Nie mam poki co Netflixa, a jak ogladalem wczesniej to przez Kodi (1080p), a to nie jest miarodajne, bo pewnie tnie sie przy 4k HDR.
Ale mialem Prime Video i dzialal poprawnie chociaz na niektorych materialach (np. Utopia) napisy mocno nie wyrabialy za video.
Co ciekawe Prime nie da sie sciagnac z GPlay - jest niedostepny na te platforme. Ale sciagniety na pececie instaluje sie bez problemu na TV. Tyle, ze aktualizacja nic nie wniosla.
Moja teoria o tych przycinkach jest taka, ze cos sknocili w oblsudze HTML5 po wersji V258 czy jakos tak. I dlatego niektore ciezkie filmy sie przycinaja. Wg zeznan tych co maja te TCLe juz od kilku miesiecy na wersjach V2xx nic sie nie cielo (ale byly pewnie inne problemy).
 

coobah

Member
Bez reklam
U mnie na 395 Netflix standardowo lekko przycina po 20 min oglądania. Przynajmniej na filmach w Dolby Vision.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Sorry za za zamieszanie, ale muszę sprostować swój poprzedni wpis o sofcie 363. Najwidoczniej coś miałem poprzestawiane w ustawieniach, bo jednak działa dźwięk 5.1 i wyżej po HDMI w Prime Video. Inna rzecz, że nie wszystkie filmy taka ścieżkę mają, w przeciwieństwie do Netflixa... Słowem, wszystko płynnie i dźwięk jak trzeba, jednak czekam na następcę tego firmware, który cisy wnosi i niczego nie pasuje...
Niedawno czytałem newsa, że TCL ma dać platformę ROKU TV na telewizory w Europie, również na starsze modele dostępne na rynku z Android TV...

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
Znalezione na 4Pda

v398.jpg
 

pawel_71

New member
Czy w V606 poprawiono HGL (przepalanie bialego)?
No i czy nie zamula interfejsu tak jak poprzednia V602, bo jak wrocilem do V395 to odczulem jak poprzednio kiepsko to dzialalo.
 

coobah

Member
Bez reklam
@pawel_71 jak sam nie sprawdzisz to się nie dowiesz :)
Z tego co trafiłem w sieci to 606 przymula w operowaniu Androidem.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

pm199

New member
Na ustawieniach wstępnych v6xx przy wybraniu na PC nie ma artefaktów w HLG. Później, jak się wróci do innych, to problem znika.
 

Yahoou77

Member
Ciekawa sprawa... Właśnie TV (z softem v 363) poinformował mnie o aktualizacji do wersji V606... Wcześniej nie informował o jakichkolwiek aktualizacjach....


Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Do góry